Aracın kilometresiyle oynanmış olduğunu nasıl anlayabilirim?

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.......................................

...............................

Son düzenleme:

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel bir aracın bu kadar düşük olması biraz zor. açıkcası aile aracı bile olsa zor. Serviste en son kaç bin bakımı yapılmış ve hangi yıl yapılmış sormak lazım garanti kapsamı süresince bütün bakımları serviste yapılmak zorunda biliyorsunuz. Tabi sagda ki soldaki direksiyon gaz pedalı firen debriyaz vites topuzu bunlara bakılarakda anlaşır sanırım.

c0nquer0r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dizel bir aracın bu kadar düşük olması biraz zor. açıkcası aile aracı bile olsa zor. Serviste en son kaç bin bakımı yapılmış ve hangi yıl yapılmış sormak lazım garanti kapsamı süresince bütün bakımları serviste yapılmak zorunda biliyorsunuz. Tabi sagda ki soldaki direksiyon gaz pedalı firen debriyaz vites topuzu bunlara bakılarakda anlaşır sanırım.

Aracın garanti belgesi filan da var bende.. Aracın trafiğe çıkış tarihi 7 Temmuz 2003.. Serviste ilk 2 yıl içinde sadece 1 kere gelmiş araç.. O zamanda 30.000 km de imiş.. Araç fabrika çıkışlı orjinal camlı ve koltuklu.. Ama yinede içimde plakanın seri olduğundan dolayı bi kuşku var acaba şirket arabası mı diye..

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olsa ne fark ederki? bosver tadına bak aracın. boyle seylerı dusunmek hem senin kafanı kurcalar, hemde eger aslı varsa, aracından soğursun. bu yuzden hicbirsey yokmuş gibi aynen devam. madem sorun yok aracında niye problem ediyorsun azizim :)

Abarth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracımı bende yaklaşık 1 ay önce 87K km de aldım. O da UB plakalı ama o seriden değil. Hep binek kullanılmış bir araç ve içide orjinal km yi doğrular nitelikte temiz. Ben araştırmalarımı yaparken ustalarından öğrendiğim bizim motorların isuzu yapımı olduğu ve çok uzun ömürlü olduğuydu. benim DTI almamdaki yegane nedendir isuzu motoru sahibi oluşu. Ustalardan biri 100K km de bir CDTI alacağına 200K kmde DTI al hiç korkma bile demişti. Eğer araban hırpalanmamışsa ve sorunu yoksa bencede kurcalama bin gitsin. Güle güle kullan allah kaza bela vermesin.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az iş yapan bi şirketmiş demekki:p 2003 model çok eski deil yaw çok fazla kullanılmadıysa normal.. benim araç 26000 de ve iki seneyi devirdi.. hep böle gitse 85000 km olur dolu dolu 5 sene sonunda.. okula git gel 40-45 km yol yapıorum hafta içi 4 gün.. haftasonuda toplam bi 10-20 km.. hemen hemen hergün kullanıorum yani aracı ama km ortada.. ayrıca araba temizse sorun yok.. zaten ucuza almışsındır o arabayı gitsin gittiği yere kadar:D

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında çok da emin değilim ama aracın ilk olarak nereye satıldığını bulabilirsiniz servisden ya da ilk alındığı opel bayisinden.
Ama arkadaşlarında dediği gibi aracınızı almışsınız artık. araçtan soğuyabilirsiniz yeni bir araç dizel de tadını çıkarın. Hayırlı olsun.

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bilidiğim digital km lerde opel servisi km nin oynandığıyla ilgili bilgi sahibi olamıyorlar.yada bağlanan cihaz bunu fark edemiyor.
ben böyle biliyorum . . .

ikibinelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım arabam 99000 de motorla ilgili hiç bir sorunu yok. bunları kafanıza takmayın hem bildiğim kadarıyla bu araçların km kadranları öyle basit bi şekilde filan sıfırlanmaz yada km yi düşüremezsiniz. bunlar daha sonra beyinden kontrol edildiğinde ortaya çıkar bu programları tamircilerde elektrikçilerde bulamazsın.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten ucuza almışsındır o arabayı gitsin gittiği yere kadar:D
valllahi super yaklaşım. düşünsene ferrari f430 u olan biri, s320cdi kullanan birine bunu söylüyor. hayal gibi..