Araciniza Ev Sinema Sistemi Bağlama

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
policeman' Alıntı:
kardeş sorularının cevabını vermeye çalışayım.
1-) motor sesi gelmiyor sadece müzik sesi. Ancak kaset aparatın iyi olmalı ben 1 yıldır kullandığım kawai marka aparatım vardı sanırım ömrü dolmuş kaset sesi geliyordu. Yeni bi tane aldım şimdi sadece müzik var ve çok ta hoş ses veriyor.
2-) yanlış anlamışsam düzelt kardeş. ben artı bir anfi kullanmıyorum. diana zaten anfili biliyorsun. arkasında 4 lü fiş girişi var teyp den gelen kırmızı ve beyaz fişleri cd veya aux girişinden birine takıyorsun (şimdi hatırlayamıyorum ben hangisine taktığımı ama denersen birisinden daha güzel ses geliryor) sonra diananın diğer 4 kolonunu normal olarak anfili bas hoparlörüne bağlıyorsun aracın hiçbir ses düzenine dokunmuyorsun. Zaten araç ses düzenine artı bir şey yapmış oluyorsun. Yani araç ses sistemi artı diana 4+1 ses sistemi oluyor (aracındaki hoparlör sayısı ve 4+1 kadar hoparlörden ses geliyor)

Evet aracım hb ancak önceki opelim nb di. onda da güzel ses veriyor bagajı kolon gibi kullanıyor denemeni tavsiye ederim.

TEŞEKKÜRLER.
hımmm anladım.anfi baglamadıgını biliyorum ,diananın arkasındaki 4 cıkısı naptın dedim kendi orjinal hoparlörleri ni arbaya koymusun oda anlasıldı.
bugün indirdim dianamı bende ,evden kablo cektim bide arbaya yerleştirdim ama güzel ses alamadım.cok gariptirki bagajı actıgımda içerdeki ses süper oluyo gercekten cok güzel bas vuruyo .ama gel gör ki bagajı kapatınca ses bi anda kesiliyo.bastan eser yok .:D arka koltukları yatırdıgım halde bile yeterince ses gelmiyo anlamadım gitti.ben en iyisi alıcam 150ytl verip jbl yi.anfimde var nede olsa...:good:

DJ_JAJA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi ara denedim

ama su sekilde bass ve ses ayarı bulunan yeri bir yere werdim adam içinden çakmak kablosu cıkardı ve çakmaklıga taktım ışık geldi normalde bilgisayara baglanan aux girişini kestim ve arka kolonlara bagladım ama sesi açtıgımda ses geliyordu ama yeteri kadar deil bi ara 12w 220 wata cevirici aradım ama cok pahalı wardı işte böle benim hikayem