Aracınızda sunroof un önemi...

aracınızda Açılır tavan (sunroof)ın önemi?

• Kullanılan toplam oy
    367

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracta sunroof yok ama sunroof lu arac kullanırken çok zevk alıyorum. bir kere içerisi ışık doluyor ama güneşli günlerde tepeden güneş vurunca bacaklarım yanıyor. hele birde deri varsa aracta yanıyorsun adeta. benim tercihlerim arasında panoromik tavan ilk yerin sahibi. :D

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
benim aracım klimalı ihtiyaç duymadım.ama olsa fena olmazdı.benim için önemli bir soru .peki arkadaşlar allah korusun takla sırasında tavanın direncinde bir düşme olur mu acaba?

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
benim aracım klimalı ihtiyaç duymadım.ama olsa fena olmazdı.benim için önemli bir soru .peki arkadaşlar allah korusun takla sırasında tavanın direncinde bir düşme olur mu acaba?

abi bu arabaların tavanında kolonlar varmış...orjinal sunrooflarda sunroof kolona denk gelse bile fabrikasyon olarak ayarlanıp destekleniyormuş...

eğer sonradan açtırmak istersen benim gibi sunroofun o kolonlardan birine denk gelmesi çok büyük bi ihtimal...bu durumda o denk gelen kolon kesiliyormuş...yani arabada yük dağıtımı tutuş filan değiştiği söyleniyor...dengesizlik yaptığını söylüyorlar...belki bir ihtimal 2 kolonun arasına denk gelir sunroof o zaman sorun olmaz :)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
Sunrooflu Araba Cok Arti Bi Puan Yanliz Yanlis Anlamasin Maddi Yönden Söylemiyorum üstü Açik Araba Kullanmak Herkes Ister Ama Ona Imkanin Yoksa Sunroof Onun Yerini Tutabilecek Kadar Guzel Bişey Ayrica Kizlarin çok Hosuna Gittigi Kesin Bir Cogu Ordan Cikip Saci Basi Sallamaya Bayiliyoo:) Yani Var Ordan Biliyorum:)
+100000 arkadasımda cam tavan sitilo vardı süper bişi helede kızlar acısından

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence sunroof bir keyif meselesi her arabada bulunmalı

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H lardaki panoramik sunroof yada moonroof istendiğinde döşeme ile kapanabiliyormu normal sunrooflardaki gibi, mesela güneşten rahatsız olunduğu durumlarda..

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra larda kinde otomatik açılıp kapanan perde mevcut istediğinde kapatıp açabiliyorsun.

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhakak olmalı ama bazende ağırlık yapıyor :D