Aracınızda sunroof un önemi...

aracınızda Açılır tavan (sunroof)ın önemi?

• Kullanılan toplam oy
    367

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşünceleriniz alalım:eek:

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orj. olmak kaydıyla ve de ustu sac olmak kaydıyla isterdim tabii

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazın sunroof'uma doyamıyorum :) Kışın da yağmurun yağmasını izlemek çok hoşuma gidiyor.. Tabi yağmuru kırmızı ışıkta beklerken izliyorum :)

Hehehehe

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper bişey bence Sunroof olayı bayılıyorum ben tabiki bende orjinalden yanayım özellikle Astra H larda ki açılır panoramik cam tavan mükemmel bişey

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjınalı cok guzel oluyor.. sonradan yapmalarda su alma olayı oluyor ruzgar sesı oluyor hatta soguk oluyor ınsanın kafası usuyor.. ancak orjınalde oyle bırsey olmuyor

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bende de var ancak ben istemiyordum.Arabamı alana kadar sunroof lu araç kullanmamışdım ve ihtiyaç duymuyordum.Mecburen aldım yoksa almanyadan beklemek durumundaydım ve 2-3 ayı bulabilir dediler arabanın gelmesi.Dolayısı ile mecburen stoktaki sunrooflu modeli aldım.Zaman zaman orda oyle birşeyin oldugu aklıma bile gelmiyor ama bazen actığım da oluyor.Arabamda sigara içilmiyor,ben de içmiyorum.Sigara icilen arabalarda bayagı işe yaradıgını biliyorum.Ama olmasa da olur,benim için farketmiyor,problem çıkartmasın ilerleyen yıllarda da,gerisi onemli degil....

combocu_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burası zaten soğuk birde kışın onun soğuk alması çeklimez
burası:erzurum

victory1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sunrooflu Araba Cok Arti Bi Puan Yanliz Yanlis Anlamasin Maddi Yönden Söylemiyorum üstü Açik Araba Kullanmak Herkes Ister Ama Ona Imkanin Yoksa Sunroof Onun Yerini Tutabilecek Kadar Guzel Bişey Ayrica Kizlarin çok Hosuna Gittigi Kesin Bir Cogu Ordan Cikip Saci Basi Sallamaya Bayiliyoo:) Yani Var Ordan Biliyorum:)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal olursa tercih ederim, bugune kadar hiçbir arabam sunroof lu degildi, acıkcası merak ediyorum hoş bir deneyim olacagını düşünüyorum.Ama standart aracımı sunroof için kestirmem