Araçta su kaçağı var

Burakcansiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aracımı 108.000 daha yeni aldım 2 günlük. Kahramanmaraştan İstanbul a geldim araçta hiç bir sorun görmedim. İstanbul a gelir gelmez ümraniyede candan otogazda lavoto obd2 lpg taktırdım. Lpg ustası devirdaim pompan bozuk yaptır dedi tamam dedim. Ordan bi ustaya gösterdim oda opel üzerine iyi bi usta izgi oto diye oda değiştir dedi ama bunlar ayak üstü bakmalar tabii. En son bi motor mekanikci akrabama götürdüm. Devirdaimi söktü sağlam dedi bana da gösterdi sorun görünmüyordu. Aracın silindir kapağı taraflarından gelebileceğini söyledi ve bana çıkan masraf 3750 tl (500 işçilik) tabi bu fiyata iticiler dahil değil. İhtiyaç halinde fiyat yükselebilir. Bana usta söyleyene kadar 3 gündür ne bi uyarı aldım ne bi sorun yaşadım. Ama şuan aracım yatıyor sanayide 😔
7BBBAC77-A8F0-443E-AE94-2A9A7FDD2096.jpg

Konudan alakasız bi merak ettiklerim var aracın turbosu ortalama kaç km değişiyor.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
şu kaçağı tam nerede var

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Su seviyesi eksik hatasimi veriyodu bu kaniya nerden varmislar hararet mi yukseldi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
ilk lpg bağlantısında üzerine su eklemezlerde o uyarı verir durur sonrasında zaten 1 2 defa eksilebilir lpg den dolayı o kadar yolda kış ta olsa hararet yapar pompada ariza olsa yapmamış zaten şükür bize sadece su nereden eksilmiyor anlatırsanız yardımcı oluruz zafer hocamında dediği gibi nereden bu konuya varıyor lar

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen su pompasi ses yapiyordu ordan bu taniya vardilar diye dusunuyorum

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
olabilir üstadım

Burakcansiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su pompasının ordan kaçak var ama su pompası sağlam

Burakcansiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su seviyesi eksik hatasimi veriyodu bu kaniya nerden varmislar hararet mi yukseldi
Hararetle ilgili araç uyarı vermedi. Ama sanayide su bidonunu açtıklarında su köpürdü nerdeyse çok sıcakta değildi araç. Usta aracın su kaynatıyo su şişiriyo hararet yapıyor dedi. Ama devirdaim sağlam conta kapakları falan açılcak iticilere kadar bakılcak dedi contada üst kapakta sanırım çatlak varmış 1 gün sonra söyledi iticilerden bazıalrının bozuk oldugunu değişmesi gerektiğini söyledi

Burakcansiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen su pompasi ses yapiyordu ordan bu taniya vardilar diye dusunuyorum
Yok ses falanda yapmıyordu devirdaim pompasını söktü içine falan pervanesine vs baktık gayet iyi bu yeni değiştirmiş eski sahibi dedi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Su pompasının ordan kaçak var ama su pompası sağlam
su pompa contasına sokulur dönmesin de sorun yoksa conta yenilenir yerine takılır bu arada kaputu ıslatıyormu