aramızda hainler var!!!!!!!!!!

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sitemizde illegal buluşmalar yapan ( dilim varmıyor ama ) arkadaşlar var.. Hatta bunlardan sonuncusu 23.11.2006 Perşembe günü Starbucks cafe'de gerçekleşmiş!! Bu 3 üyenin isimleri bende mevcut ama ben ( şimdilik ) yazmak istemiyorun.. belki kendileri çıkıp itirafla birlikte özür dilerler..

27.11.2006 Pazartesi günü saat 18:00 e kadar bu hainler çıkıp özür dilemezlerse opelim.net yönetiminden ihraç edilmelerini talep edeceğim.. Arkadaşlar bu konuda desteklerinizi bekliyorum.. :) :D :kop: :rock :pon:

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amanınnnnn!!!!

Arkadaşlar, olay tamamen saptırılmıştır:) . Olayın aslı şudur ki; kız arkadaşlarımız kendi aralarında plan yapmışlardır (Gözde, Melek ve Nihal) dolayısıyla bizim insiyatifimiz dışında ve aniden olan bu plan ve programa kimseyi katmadık çünkü çok geçti, ikincisi aniden oldu. Zaten Eray gitmeden toplanıcaz hepberaber.Yanlış anlaşılma olmasın:)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:
Amanınnnnn!!!!

Arkadaşlar, olay tamamen saptırılmıştır:) . Olayın aslı şudur ki; kız arkadaşlarımız kendi aralarında plan yapmışlardır (Gözde, Melek ve Nihal) dolayısıyla bizim insiyatifimiz dışında ve aniden olan bu plan ve programa kimseyi katmadık çünkü çok geçti, ikincisi aniden oldu. Zaten Eray gitmeden toplanıcaz hepberaber.Yanlış anlaşılma olmasın:)

tabi tabi kesin öyledir.. bizde yedik şimdi bu masalı :kop:

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
illegal bululşma yapmışlar derken neyi kastettin anlamadım biraz açar mısın?

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AUUUWWWwwLllllLLL

Bu nedir böyle,
sırtımdan vurulmuş gibi hissettim kendimi, hançerlendim :D

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
İTİRAF EDİYORUM BENDİM VE BİZDİK !!!!

BEBEK DE BULUŞTUK ANİDEN OLDU HERŞEY :D ERAY MELEK DENİZ GÖZDE DALGA ÖZGÜR VE BEN BULUŞTUK.

KAHVE İÇTİK SOHBET SOHBET SOHBET EPEY GÜLDÜK YİNE ..ÖZLEMİŞİM ERAY'I WALLA..KIZMAYIN ÇÜNKÜ EĞER ERAY'I DÜN AKŞAM GÖRMESEYDİK WALLA BİR DAHA DÖNÜŞÜNE KADAR GÖREMEYECEKTİK :)

BENDEN DUYMUŞ OLMAYIN AMA BU AKŞAM YADA BUGÜN GÜNDÜZ 1 İLLEGAL TOPLANTI DAHA PLANLIYORLAR !

BEN BİŞİ DEMEDİM ! :D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NighTFLighT' Alıntı:
İTİRAF EDİYORUM BENDİM VE BİZDİK !!!!

BEBEK DE BULUŞTUK ANİDEN OLDU HERŞEY :D ERAY MELEK DENİZ GÖZDE DALGA ÖZGÜR VE BEN BULUŞTUK.

KAHVE İÇTİK SOHBET SOHBET SOHBET EPEY GÜLDÜK YİNE ..ÖZLEMİŞİM ERAY'I WALLA..KIZMAYIN ÇÜNKÜ EĞER ERAY'I DÜN AKŞAM GÖRMESEYDİK WALLA BİR DAHA DÖNÜŞÜNE KADAR GÖREMEYECEKTİK :)

BENDEN DUYMUŞ OLMAYIN AMA BU AKŞAM YADA BUGÜN GÜNDÜZ 1 İLLEGAL TOPLANTI DAHA PLANLIYORLAR !

BEN BİŞİ DEMEDİM ! :D

coldekiadam' Alıntı:
Amanınnnnn!!!!

vaaayyy vaaayyy vaaayyy 2 tane nerdeyse aynı mesaj :D iyi ağız birliği yapılmış :D yönetim uyuyor galiba,izinsiz toplantı yapılıyor beyler.. nerden bilelim dedikodumuz yapılmadığını (gerçi bizde asla dedikodu olmaz :rolleyes: ) nerden bilelim Deniz''in Eray'ında desteğini alarak yönetimi ele geçirmek niyetinde olmadığını :) hem bizi niye çağırmıyorsunuz,yoksa bizi beğenmiyormusunuz.. :help:

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
aradık kanka cebin kapalıydı :)

hahahahaha
puhahahahahaahah