aramızda hainler var!!!!!!!!!!

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahaha..İLLEGAL buluştuk evet...Hatta sonra da 3 araba çıktık silivri yoluna paralı bahsine yarıştık..çook çılgın oldu...Hepsini tokatladım...bir aylık kira paramı topladım bunlardan....Şimdi rahatladınız mıı...isteyene youtube daki linkide veririm...( video) hahaahhaa

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coldekiadam' Alıntı:
hahaha..İLLEGAL buluştuk evet...Hatta sonra da 3 araba çıktık silivri yoluna paralı bahsine yarıştık..çook çılgın oldu...Hepsini tokatladım...bir aylık kira paramı topladım bunlardan....Şimdi rahatladınız mıı...isteyene youtube daki linkide veririm...( video) hahaahhaa

Nihal'imi geçtin kardeşim :D Denizcim erken kalkmışsın,sabaha kadar opelim.net'teydin.. Şaka bir yana illegal bize uymaz ama legal kalkış ayarlayalım yaa.. :cool:

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İllegal yarış mı ?
Haydi canım Deniz yapmaz öyle şey

Eray-FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yönetim zaten benim :rock :) bu buluşmada bende olduğuma göre dolayısıyla yönetimin bilgisi war :cool: :) heheheheheh ciddi ciddi çok güldük çok muhabbet ettik hesapları ödemeden kaçıcaktık ama Özgür abinin temiz kalpliliği engelledi bu hain planlarımızı...Resimleri umarım en kısa zamanda görürüz.....

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eray-FB' Alıntı:
Arkadaşlar yönetim zaten benim :rock :) bu buluşmada bende olduğuma göre dolayısıyla yönetimin bilgisi war :cool: :) heheheheheh ciddi ciddi çok güldük çok muhabbet ettik hesapları ödemeden kaçıcaktık ama Özgür abinin temiz kalpliliği engelledi bu hain planlarımızı...Resimleri umarım en kısa zamanda görürüz.....

Bu daha bi komedi...

Walla iş ciddiye binmesin sakınha erkek erkeğe buluşulacaksada diğer arkadaşlara haber verilsin bence de- gerçi siz koca istanbulda Ankarada pek ayrılmıyorsunuzdur--