Arka amortisörler muayenede sorun olur mu?

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, Opel Combo 1.3 CDTI City Plus 2006 Model aracım var. Arka sağ amortisörden yağ akmış. Yarın muayeneye gideceğim sorun olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüv amartisörleri de kontrolden geciriyor yaptirsan iyi olur

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanmıyorum işini şansa bırakma derim ben...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
lifte kaldırt amortisörleri temizlet geçiyo veya durumun varsa 100 liraya değiştiriyorlar

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok mu yardımcı olacak yada geçebilen

Son bir saatim kaldı arkadaşlar. Yardımınızı bekliyorum şans dileyin bana. İnşallah geçerim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Muayeneden geçemezmiyim. Önlerde bir sorun yok. Sadece arka sağ amortisör.
Sence zaten amortisörlerin hiç bir önemi yok gibi. O zaman sol tarafı da sök at ki araç rahatlasın :D

sandokan_006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sence zaten amortisörlerin hiç bir önemi yok gibi. O zaman sol tarafı da sök at ki araç rahatlasın :D

Olur Savaş Bey oldu olacak motoruda indirelim de araç hepten rahatlasın. Ondan sonra 75 beygir gücünde 2 adet at alırız yakıttan da tasarruf yapmış oluruz değil mi?:kop:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim..amartisör yurd disinda ki ayni tüv sonucta zaten almanlardan gelme...saniyorum ortaklikda vardir cünkü ismi ve sorumlulugu var...almanyada amotisörlere sok testi yaparlar bozuksa agir hasar yazarlar gecirmezler...
ikincisi amartisörler senin hayatin..aracin yol baglantisi ona bagli..yani aracin yerle itibatini onlar sagliyor...bozuk amortisör tekeri yer,arti yok kavrama bozuk olur..ani reaksiyonlarda kontrolün elden cikmasina gibi bir cok etkene sebebiyet verir...
degistirirsen basin agrimaz..arti tüv e gidip bos dönmek var...demedi demeyin...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olur Savaş Bey oldu olacak motoruda indirelim de araç hepten rahatlasın. Ondan sonra 75 beygir gücünde 2 adet at alırız yakıttan da tasarruf yapmış oluruz değil mi?:kop:
Valla atların gideri daha fazla :kop:. Ne yaptınız araç muayeneden geçebildi mi?