arka koltuktan gelen ses

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arka koltuklara birileri bindiği zaman her tümsekte,hız kesicide ve çukurda arka koltuklardan gacur gucur sesler geliyor.bunu önlemek için ne yapabilirim acaba.bir de arka koltuklar ipini çekince çok rahat açılıyor acaba sorun bundan mı kaynaklanıyor.yardımlarınızı bekliyorum

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Amor tisörlerden geliyoruş gibi bi sesse arkadan büyük ihtimalle amortisör takozudur bendede aynı srun vardı değişince geçti ama senin sorunun o olduğuna tam emin değilim

fb1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.misafir.net
Benim dediğim ses gaçırt diye tümsege veya atlatmaya girince geliyordu yani belliydi onun koltuktan olmadığı belkide senin koltuk tam oturmamıştır dediğin gibi ses yapıyordur bir ustaya götür baktır

meroy1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş geçmiş olsun aynı sorun bendede var

koltuğun içinden geliyor o gıcırtılar tellerin izalasyonu kaybolmuş hala çözüm bulamadım yapacak döşemeci arıyorum 20 günden beri kimse yapmak istemiyor zahmetli bir iş forumda koltuk gıcırtısı diye arama yaparsan çözümlerini öğrenirsin

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde arka sağ taraftan gelen bir ses var ama gerçekten rahatsız edici dikkat ettim amortisörden değil frene basınca çukura girince ve kalkışlarda geliyo biraz dikkat edince arka sağ kapıdan geldiğini anladım ama tam noktasını bulamadım

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka koltukları kapattığında tam olarak kilitlenmiyor olabilirmi?
bence benim sorunum bu gibi koltuk hiç zorlanmadan açılıyor.ne yapabilirim acaba fikrin var mı

hakantas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence benim sorunum bu gibi koltuk hiç zorlanmadan açılıyor.ne yapabilirim acaba fikrin var mı

bence ustaya götür, ustayı boşver dersen.

koltuğu kaldırıp kilitlenme noktalarında hasar olup olmadığını kontrol et eğer hasar varsa bi ustaya götürmen gerekir sanırım.

kapattığında küçük bir tık sesi gelmesi gerekir sanırım.

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ustaya götür, ustayı boşver dersen.

koltuğu kaldırıp kilitlenme noktalarında hasar olup olmadığını kontrol et eğer hasar varsa bi ustaya götürmen gerekir sanırım.

kapattığında küçük bir tık sesi gelmesi gerekir sanırım.
bende öyle bir ses gelmiyor hafta sonu bi göstereyim olmazsa