arka sol taraftan gelen ses..

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracım astra g aracın arka sol tarafından ses geliyor.. amortisör sesi dedim ama arabayı bagaj bölumunden salladıgım zaman gayet iyi sallanıyo..fakat bi cukara falan dustugum zaman ise pat pat vuruo nasıl iş anlamadım..yardimm..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
eksoz olabilir kontrol edin

crew chief

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaj kapağında plastık tajozlar var ayarlayabılırsın bagaj kapağı oynayabılır veya bagaj kapağı lambasının swich nin tabana değdiği içinde ses yapabılır.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bagaj kapagından gelmedıgıne emınım.. arka sol lastikten geliyor ses ama salladıgım zaman yok sadece cukurlara gırdıgım zaman hafif derecede pat die bı vurultu geliyor..amortisor takozu olabilir mi acaaba ?

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdı egsozu salladım gidip..zorlayınca sallanma yapior ama normalde bi sallanma yok..çözemedm gıttı su işiya

Serkan20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracım astra g aracın arka sol tarafından ses geliyor.. amortisör sesi dedim ama arabayı bagaj bölumunden salladıgım zaman gayet iyi sallanıyo..fakat bi cukara falan dustugum zaman ise pat pat vuruo nasıl iş anlamadım..yardimm..

Amortisörün sadece bir tanesi bozuktur. Kücük sallantilarda elle sallamada hissettirmez ve ses gelmez.Yolda giderken arabanin agirli ile basinc olunca bozuk olan taraftan ses gelir. Bunu sadece sökerek anlayabilirsin.

Rou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hımm olabilir abi haklısın en iyisi servise gidip göstermek