Arkada Hoparlörler

RuhAdam3466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar İki Hafta Önce Opel Corsa D 2014 Aldım. Arabada Herhangi Bir Sıkıntı Yok Lakin Bir Kaç Soru Kafama Takıldı!
- Arkada Hoparlörlerden Ses Gelmiyor Bunu Nasıl Açarım Ön Radyo Panelinden Ayarlanıyormu?
- Aracımda 1.2 Motor Olduğundan Yokuş Aşağıya 3 Le İnersem Yokuşuda Vites DEiştirmeden 3 Le Çıkarmıyım? ( Önceki Aracım Otomatik Olduğundan Soruyorum)

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybin ayarlarından ön arka dengesi ayarlanıyor. benimde güçsüz sayılan bi benzinli aracım var yokuşa göre genelde 2 ile çıkıyorum

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Settings tusundan rear, back , reverse bunlar dan birini 0 a getirin düzelir. Vites olayın da ise yokşun durumuna veya hiziniza bağlı olarak değişir. Ek bilgi aracınızı 2500-3000 aralığında kullanmanızı ononeririm.2000 aşağıya dusurmeyin araç boğuldur.

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokuşun eğimine ve yokuşa ilk giriş hızınıza bağlı olarak yeri gelir 1.viteste yeri gelir 3.viteste çıkabilirsiniz.
Diğer sorunuza gelecek olursak yanlış hatırlamıyorsam 2014 corsada arak kapılarda hoparlör yok diye biliyorum.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar İki Hafta Önce Opel Corsa D 2014 Aldım. Arabada Herhangi Bir Sıkıntı Yok Lakin Bir Kaç Soru Kafama Takıldı!
- Arkada Hoparlörlerden Ses Gelmiyor Bunu Nasıl Açarım Ön Radyo Panelinden Ayarlanıyormu?
- Aracımda 1.2 Motor Olduğundan Yokuş Aşağıya 3 Le İnersem Yokuşuda Vites DEiştirmeden 3 Le Çıkarmıyım? ( Önceki Aracım Otomatik Olduğundan Soruyorum)

Setting tuşuna birkaç kez basınca karşınıza çıkar sesi arkaya ve öne eşit dağıtabilirsiniz fakat önlerden daha çok ses gelir çünkü ön hoparlörler daha büyük.

Yokuşun eğimine göre onu siz ayarlicaksınız. Fakat genel kural şudur; kaçıncı vitesle çıkıyorsa o vitesle inilmelidir son olarak inerken mümkün mertebe ihtiyaç yoksa gaza basmayın yakıt harcamazsınız :)

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rampa cikarken 3000 devirin uzerinde seyretmeye dikkat edin , eger1.6 motordan 1.2 ye gectiyseniz alismaniz biraz vakit alabilir , ama alistiktan sonra hic sikinti yasamazsiniz , aracinizi kazasiz belasiz kullanin.

RuhAdam3466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı Olan Arkadaşlar Hepinize Teşekkür Ederim...
Haftada Bir Bindiğim İçin Araca, Haftasonu Önerilerinizi Değerlendirip Uygulayacağım...
Teşekkürler!...