Arkadaki Krom yazılar oksitleniyor

duzcelihasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marikan' Alıntı:
karardığını gördümde oksitlendiğini hç görmedim.. ayrıca 15 ytl olduğunu hiç zannetmiyorum. ben vectra b1 in 'vectra' yazısını 24ytl ye aldım..

Abi bu resimdeki araba vw passat değilmi

edi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bi kimyager olarak duruma el koyayım

bi arkadaş parlatıcılar hakkında bir kere sürersen sürekli kullanman lazım demiş ama şöle bi durum var krom parlatıcıların geneli koruyucu katkılar da içerir

bunları kullanabilirsin ama içeriklere dikkat et

bir de öbür taraftada aynı durum söz konusu mu acaba

aklıma şölyle bişey takıldı silecekler suyu hemen hemen o noktalara atıyor öbür tarafada denk gelmiş olabilir bazı deterjanlar çok fazla korozyona uğratıcı maddeler içeriyor olabilir eğer silecek suyuna karıştırdıysan olmuş olabilir

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bir oto cilası ile temizle bişey kalmaz.arada bir temizlemen de yarar var.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
edi' Alıntı:
arkadaşlar bi kimyager olarak duruma el koyayım

bi arkadaş parlatıcılar hakkında bir kere sürersen sürekli kullanman lazım demiş ama şöle bi durum var krom parlatıcıların geneli koruyucu katkılar da içerir

bunları kullanabilirsin ama içeriklere dikkat et

bir de öbür taraftada aynı durum söz konusu mu acaba

aklıma şölyle bişey takıldı silecekler suyu hemen hemen o noktalara atıyor öbür tarafada denk gelmiş olabilir bazı deterjanlar çok fazla korozyona uğratıcı maddeler içeriyor olabilir eğer silecek suyuna karıştırdıysan olmuş olabilir
peki hocam çevre kirliliginden özellikle sürekli dışarda kalan araçlar soba bacalarından çıkan dumanda kurumdan etkilenme olayı.(megan vardı aynı onun gibi oldu baca kurumlarından kaynaklandıgını tesbit ettim yazın olmuyordu çünkü)oto cilaları (pasta)ları temizliyor bişey kalmıyor..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim bu konuyu nerden cıkardınız gene yhaa bu konu kapanalı 3 ay oldu

ayrıca imza olarak koyulan resimler eski mesajlardada degiştiği içn kafa karıstırabilir bende de vectra vardı şimdi toyotaya baniyorum mesela

:):):)