Arkadaşlar 2003 vectra 1.6 nasıldır

corvette_57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
honda civic marka aracımı satıp 2003 vectra almayı düşünüyorum forumu baya bi inceledim gördüğüm kadarıyla 1.6 motoru fazla tavsiye eden yok ama benim drag yapma yada hız merakım yok kaldığım yer ile istanbul arası 650 km ve ben bu yolda 90 km hız sınırını nadiren geciyorum otobanda en fazla 120-130 km ve kullandığım aracı hiç ezici bir şekilde kullanmam arac konusundada çok hassasımdır. 2003 vectra'nın tipi harika tank gibi donanım olarakta hayli zengin kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyorum.TEŞEKKÜRLER

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
honda civic marka aracımı satıp 2003 vectra almayı düşünüyorum forumu baya bi inceledim gördüğüm kadarıyla 1.6 motoru fazla tavsiye eden yok ama benim drag yapma yada hız merakım yok kaldığım yer ile istanbul arası 650 km ve ben bu yolda 90 km hız sınırını nadiren geciyorum otobanda en fazla 120-130 km ve kullandığım aracı hiç ezici bir şekilde kullanmam arac konusundada çok hassasımdır. 2003 vectra'nın tipi harika tank gibi donanım olarakta hayli zengin kullanan arkadaşların fikirlerini bekliyorum.TEŞEKKÜRLER
Araba hakkinda birsey soyliyemem ama soforlugun hakkinda seni tebrik ediyorum.Cok samimi soyluyorum, boyle sakin sakin kullananlara imreniyorum....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bi araçtır. anlattıgına göre tam senın kişiliğine göre...

mbaran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili kardeşim,

Yeni sattım 2004 vectra comfort aracımı, çok memnundum ama maddi sebeplerden dolayı satmak zorunda kaldım. Çok ideal bir araba senin gibi şoförler için. Ben de arabamı hiç ezmeden kullanırım. O fiyatlara alabileceğin en uygun ideal araçlardan birisidir. Alacaksan elegance modelini tercih etmeni tavsiye ederim.

Saygılarımla.....

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba güzel öyle milletin dedigi gibide hantal degil 230 km hız yaptım hantalmı olur bu araba yanlız kalkışda agır tam bir uzunyol arabası herşeyi ile o fiata öyle aksesuarlı araba alamazsın biniciye bence ideal

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söylediklerine göre en uygun arabalardan birisi 1.6 opel vectradır.Donanımı,konforu,sürüş güvenliği,yol tutuşu harikadır.Yüksek hız istemiyorsan sana kaymak gibi gider.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şaka maka ciddiyim.. c kasa vectra elegance aşırı dolu bir araba..

audi a6 da olmayan özellikler var..

altındaki arabayı tanıyan birinin başını asla ağrıtmaz..

corvette_57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim vectra kararımdır imkanları biraz zorlayıp elegance alabilirsek ne ala alamazsakta comfort yeter artık.