Arkadaşlar Acil Yardım...!!!!!!!!

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra classic 1,4 arabam hala 25 ykr yakıo 2500-3000 dewir kullanıoyorum ama deişen hiç birsey yok...kompresörde kullanmama ragmen, szice bi problem olabilirmi? araba sedan bu arada

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kasa ağır olduğu için araç kasayı zor taşıyo we bu yüzden de fazla yakıyor olabilir aynı vectra 1.6 larınki gibi astra 1.4 kullanan arkadaşlar daha ii bilirler

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
kasa ağır olduğu için araç kasayı zor taşıyo we bu yüzden de fazla yakıyor olabilir aynı vectra 1.6 larınki gibi astra 1.4 kullanan arkadaşlar daha ii bilirler

kardes sitede bazı arkadaslarında war 1,4 ama 16 ykr yakıo dio nasıl oluo anlamadım!!!

S

serkan75

Bilgi Girilmemiş
aynı araç bende de var 180- 200 arası yakıyor, kullandığın yola göre değişir bence, ben sürekli şehirler arası kullanıyorum izmit sakarya arası gel git yapıyorum, trafiğe ve dur kalk olayına hiç girmeden. oldukça yavaş ve gaza yüklenmeden, çoğu zamanda gaz keserek giderim. sonuç bu, ama geçen hafta sonu istanbuldaydım 2 saat trafikte çakılı kaldım yaktığım benzin belkide 300ykr yi geçmiştir hesaplamak bile istemedim.

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan75' Alıntı:
aynı araç bende de var 180- 200 arası yakıyor, kullandığın yola göre değişir bence, ben sürekli şehirler arası kullanıyorum izmit sakarya arası gel git yapıyorum, trafiğe ve dur kalk olayına hiç girmeden. oldukça yavaş ve gaza yüklenmeden, çoğu zamanda gaz keserek giderim. sonuç bu, ama geçen hafta sonu istanbuldaydım 2 saat trafikte çakılı kaldım yaktığım benzin belkide 300ykr yi geçmiştir hesaplamak bile istemedim.

ya kardes kafayı yemek üzereyim arabayı aldıgımız zaman 180-190 yakarsın demıslerdi opel bayii ama 25 ykr nin altına düşemedi...

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
tüplüdür :D

ama bence anti lpg

yok kardes benzinle 160-200 arası yakıolarmış...

S

serkan75

Bilgi Girilmemiş
hava filtrene ve bujilerini kontrol ettir enjeksiyon temizliğide işe yarayabilir, ama astralarda gaz kesme taktiği çok işe yarıyor, her zman için ışık yandığı zaman 100 ytl lik benzin alırım km sıfırlarım, tekrar ışık yandığında 550-600 km arasında yol yapmış oluyorum, ama dediğim gibi kullanım şekline ve yol koşullarına göre değişir sarfiyat.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
DaRkFaCe' Alıntı:
yok kardes benzinle 160-200 arası yakıolarmış...
Haklısın arkadaşım,ben de hatırlıyorum öyle bi muhabbet geçmişti;yanılmıyorsam (joesadriabi)diye biri yazmıştı ... :good:

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan75' Alıntı:
hava filtrene ve bujilerini kontrol ettir enjeksiyon temizliğide işe yarayabilir, ama astralarda gaz kesme taktiği çok işe yarıyor, her zman için ışık yandığı zaman 100 ytl lik benzin alırım km sıfırlarım, tekrar ışık yandığında 550-600 km arasında yol yapmış oluyorum, ama dediğim gibi kullanım şekline ve yol koşullarına göre değişir sarfiyat.

kardes tawsiyelerin için saol aslında dediklerin hepsi aklımda 5000 km ücretsiz bakımı war ona denk getirmek için cebelleşiyom... :) :D :kop: