arkadaşlar aracıma park halinde çarpıldı pert olur mu?

alicankardeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: arkadaşlar aracıma park halinde çarpıldı pert olur mu?

aynı şekilde ben ders olması için okul çıkışı vaktinde araba sürmeyi bilmeden fren yerine gaza basan ayrıca sport tuşuna basan bir kişinin bir daha binmemesi için mahkeme yoluna gideceğim.dediğindede son derece haklısın benim 10 bin tl şuan yok

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birkaç avukat ile görüşüp dava açmak en mantiklisi dediğiniz gibi zarariniz büyük ve ders alması lazım

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

avukatın söylediğinden çok daha fazla para eline geçeceğinden eminim, Davayı mutlaka açın.

alicankardeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bakalım hocam herkese teşekkür ederim. ilgileriniz için. çok sağolun en kısa zamanda dava açacağım çünkü aracı daha yeni aldım binemeden 10 bin tl kaybettim direkt yolda olsa hadi neyse trafiğe çıkıyoruz herşey gelebilir kapı önündeki park alanında olduğu için kesinlikle kaybımı almam gerekiyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam görünce çok üzüldüm. Büyük geçmiş olsun. Kimsenin canına zarar gelmemesine sevinmeme karşın, aracınızın en az 10.000 TL'lik değer kaybı da gerçekten üzücü. Değer kaybı davası açmanız gerekir diye düşünüyorum ben de. Aracı nasıl perte çıkartmamışlar ona da hayret ettim doğrusu. Gıcık expert'ler böyle oluyor, yapacak bir şey yok.

Değer kaybı davası sonucu 3 bin de olsa 5 bin TL de olsa aldığınız kar olacak size. Araç yapıldıktan sonra da satmanız sizin için daha hayırlı olur. Netice itibariyle aracı bu şekilde görür görmez zaten soğumuşsunuzdur. 2 gün sonra çamur ses yapsa bile araca lanet edeceksiniz. Yine de canınızı çok sıkmamanızı tavsiye ediyorum. Başa gelecek varsa geliyor. Bu arada Ankara-Etimesgut gibi göründü gözüme. Ankara'nın neresi?

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yuh be arkadaş fren yerine gaza basmak.Yani söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum.Çok geçmiş olsun.İnşallah aracınız güzelce yapılır,ve sorunsuz bir şekilde kullanırsınız.Ama bencede mutlaka değer kaybı davası açın.Bir sonuç alamasanız bile(ki bence büyük ihtimalle alırsınız) karşı taraf baya bi hoplar yerinden.En azından yolları bir trafik canavarından kurtarırsınız.

alicankardeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mücahit ve corsacı arkadaşım bende aynı şekilde düşünüyorum alacağım miktar önemli değil artık 3-5 nekadar kurtarabilirsem fakat
ben aracımın yanındada olabilirdim veya çoluk çocuk arabada oyunuyor olabilirdi sonuçta park yeri. bu kadar sorumsuzluk olamaz. diyerekten yerinden hoplatmak için mahkemeye vereceğim kısa zamanda

alicankardeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mücahit hocam ankara dikmen akpınar

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok geçmiş olsun , bende dava açmanız taraftarıyım , bu nasıl çarpmadır ki aracı bu hale getirmiş..  :mad: