arkadaşlar kaza yaptım :(((

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar fena bi kaza yaptım. dükkanın önünden geri çıkarken hızlı çıktım arkadaki kamyona köşeden girdim bagaj komple gitti stoplar sol arka çamurluk bunlar ne kadara patlar kasko var ama işlemlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyorum yarın raporumu alcam trafikten sonrasnda opelodak a arabayı bırakcam başka yapmam gereken neler var aacaba yada öncesinden ne yapmam geerekiyo moralim acaip bozuldu :cry:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun. dediğin gibi raporu aldıktan sonra opel servise gidersin. kasko policeni verirsin raporla birlikte. 1-2 şey ımzalıyorsun. sonrasını opel yapıyor zaten. yapılcak baska bısey yok.

Abbasyolcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Trafik polisinden kaza tespit tutanağını mutlaka yaptır. Alkol raporu gerekli ise onu da yaptır. Sonra tutanak, kroki, ehliyet, ruhsat ve kasko poliçenle anlaşmalı bir yetkili servise götür. Oradaki görevliler gerisini hallederler. Kaskon varmış madem, parasını çok merak etme derim. Tekrar geçmiş olsun.

B

bymerthan

Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. opel odağa vericeksin arabanıda. orası biraz geç verir arabanı ama. benim arabayada geçen sene kamyonet çarptı. bagajın değişmesi gerekiyordu. tam 45 günde çoktı arabam. bagaj kapısıda ellerinde vardı. eğer imkanın varsa ataköye filan ver. ama genede sen bilirsin. :))

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
onla geçmiş olsun

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun; kasko olması iyiymiş; yoksa çok tutardı...

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkrler arkadaşlar aracın bakımlarınıda odakta yaptırdıgım için orası daha hızlı haleder diye düşündüm en azından bi iki kişi tanıyorum. 45 gün çokmuş ya o zaman içinde araç temin ediyorlarmı?