Arkadaslar Opelmi Hondami

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
opel astra cdti

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa şu hondaların viraj kabiliyeti nasıl bilen war mı yeni kasa sedanların bi de yakıt tüketimi çok diye duydum...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Hondalar yol tutuş açısından oldukça başarılı bence.1.8 ini denedim 140 hp tatmin ediyor insanı. Yakıt tüketimi eski civic lerle aynı gibi. Sadece ses problemini tam halledememişler ama baya bi azaltmışlar. Birde tiptronic şanzıman daha iyi olabilirdi. (Şu an Vw nin DSG şanzımanı hariç diğer markalarınki de hondanınki gibi)

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gsi sahibiyim... dün civic vti kullandım 160 hp olanlardan...
inanın bana gsi'dan daha tatlı geldi.. ben honda derim... yakıt bakımından da opeldek çok daha iyi. opel kadar konfor aramamalısın ama

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel al dene beğenmezsen satar honda alırsın ama hondayı beğenmezsen yine hondaya binersin çünkü satamazsın :D...Onun için sen Opelden şaşma...

AYMOD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moorat' Alıntı:
YAA ARKADASLAR BEN ARABA ALMAYI DUSUNUYORUM İNŞAALLAH AMA ESKIDEN OPEL ASTRA İSTİODUM AMA ŞİMDİ AKLIM HONDA CİVİC E GİTTİ SİZCE NAPIYIM????:confused:

Dostum Bende senin gibi düşünüyordum opel mi? honda mı? derken hondaya param yetmedi duşuk modelde almak istemedim gittim opel aldım opel aldığım kişi ile aramızda gecen muhabbet ise bu aracı ilk aldığı günlerden gecti.

Aldığım kişi öğretmendi ve varlıklı bir kişiydi 3-4 sene önce honda civic varmış ama hangi modelidir bilmiyorum. yazlıga gitmiş dönüşte birtane opel astra ile kapışmışlar astra bunu gecmiş adamda hız tutkunu tatil dönüşü hemen satmış hondasını opel astra almış. astra yı çok beğenmiş. şimdilerde emekli öğretmenmiş. kızına otomatik araba almak için satıyormuş duki bende aliverdim elinden. :) tavsiyem duşuk model olmaması şartı ile opelbenım aracım 97 astra ben 2001 vercta elegance ye bindim gidisi benimkisi ile aynı birazda duşuk gibi geldi ama komfor bakımından zaman gectıkce modeller yenilendikce araclar bir hoş oluyor mükemmel üstü oluyor ( 85 E200 mercedese bin in birde 95 mercedes E200 e bin ondan in birde 2007 sine bin değişiklik vardır ama mercedesin komforu değişmez hepsi mükemmel komforlu.) tavsiyem OPEL!!

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni cıvıc ler mutheşem arabalar ama opelin verdiği o muhteşem zevki honda da bulamazsın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...