Arkadaşlar yardım lütfen . . .

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Wolksvagen Bora 1.6 (benzinli) metalik gri 2004 model 20.5 milyar

2004 model beyaz ford focus sedan 1.6 benzinli 18 milyar.

bu iki araç arasında kaldık arkadaşlar. ikiside temiz darbe boya yok. kmleri birbirine yakın. birde bu iki aracın yakıtları birbirine çok yakın 190bin civarında yakar diyorlar doğrumudur . tüp taktırdığımızda hangisinde az sorun yaşarız. (normal koşullardan bahsediyorum usta kötü olur o ayrı mevzu :) )

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
LPG konusundu fazla bir bilgim yok ama kalite, işçilik, mekanik ve dayanıklılık konusunda Bora daha iyi konumda yer alır. Yol tutuş, yedek parça avantajı bakımından da Focus öne çıkar.

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG konusundu fazla bir bilgim yok ama kalite, işçilik, mekanik ve dayanıklılık konusunda Bora daha iyi konumda yer alır. Yol tutuş, yedek parça avantajı bakımından da Focus öne çıkar.

:good::good: bir kaç arkadaşım da focus var oldukça memnunlar.önceden fiesta kullanan ve focusa geçiş yapanlar...

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focus sedan iğrenç görünüyor..
ama bora şahane..
kendini ispatlamış..
yeni kasası türkiyede olmamasına ragmen piyasası ilk gunki gibi..
kalite zaten ortada..

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bi ara bora kullandım hiç memnun kalmadım. Focusu sadece konfor bakımından geçer. Yedek parça, elden çıkarma konularında borada sorun yaşarsın. Ayrıca borayı herzaman karaktersiz bi araba olarak görmüşümdür. Ara modellerdir. Ne olduğu belli değildir. Devamı olarak jetta çıkmıştır. Aynı şeyleri onun içinde düşünüyorum. (kişisel düşüncem)

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim . Düşücesi olan başka arkadaşlar yok mu acaba

Son düzenleme:

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora daha şık gibi ...

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşıma 2004 ghia aldık 17 ye fiyatı biraz daha zorla bence ..Boranın da fiyatı yüksek geldi az daha zorlasan jetta alırsın..Vw kalite olarak ford dan daha üstün bir araba bunuda göz önünde bulundur..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer deneme sürüşü yapma imkanınız varsa borayı bir kullanın debriyajındakı ve dreksiyonundakı rahatlığa hayran olursunuz.çok rahat konforlu ve kasasına göre performanslı bir araba.babamın arkadaşında vardı 2000 modelını geçen yaz 16750 sattı ancak turbosunda ağrıza vs.oldugu için.karar sizin ancak bora derım..saygılar:D