Arkadaslar yardim ve gÖrÜŞlerİnİz

mustafa1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selam;

2006-2009 arası bi astra g kasa almayı düşünüyoruz.Sizce hangi paket almak mantıklı olur ve bu araçlar kullanışlımıdır.

Birtane 2007 opel 1.6 Classic bulduk. araç 60bin kmde fiyatı 26bintl uygunmu? bu aracın özellikleri filan nedir bu araç piyasada tutuluyormu Lpg taktırdıgımızda filan nasıl olur kısacası bu araç hakkında bilgi sahibi olanlar bi aydınlatırlarsa güzel olur.teşekkür ederm şimdiden herkese

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 için fiyat fazla. clasic serileri boş modellerdendir. on camlar otomatik, klima, abs, iki hava yastığı olur.
2004 enjoy yada elegance temiz bulursanız 24 e kadar alınabilir bence. elegance da hava yastığı daha fazla ,digital klima var, dört cam otomatik.
lpg konusunda sıkıntı yok. ben 1.4 g kasa kullanıyorum 20-25 kuruş arası yakıyor. uzun yolda 17-18 kuruslara kadar düşüyor. yakıt konusunda çok memnunum .benim gibi sakin kullanan biriyseniz 1.4 twinport motor g kasa tavsiye ederim .

ayrıntılarını çok bilmemekle birlikte bilgidim kadarıyla bu.

mustafa1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abs- eps- sürücü,yan,yolcu hava yastıgı- immoblizer- merkezi kilit-4 cam otomatik-yol bilgisayarı-klima analog - ayarlanabilr didreksiyon- Arka Cam Buz Çözücü-elektrikli ayna- sis farı -cd calar -alaşım jant mevcutmus satıcının aşağıda işaretlediği özellikler bunlar .
marmarali yardımın için sagol lütfen dier arkadaslarda yardımcı olrsa sevinirim

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
comfortlarda 4 cam otomatiktir. yol bilgisayarı yoktur.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
G kasalarda 2004 modele kadar alınır.Ancak 2005 ve sonrası Polonya yapımıdır.Ses yalıtımı ve malzeme kalitesi bariz şekilde düşüktür.

mustafa1234

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 altında araç almamaya calısıyoruz o yüzden ama g kasalarda hoş duruyor

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
aracın geçmişini tamir ve servis kayıtlarına kadar biliyorsanız ve ciddi bir kazası yoksa, 2007 model c sınıfı bir araç , astra ve km düşük, o paralar eder...
donanından ziyade önceliğiniz aracın temizliği olsun....
donanım şans olur ikinci elde...

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selam;

2006-2009 arası bi astra g kasa almayı düşünüyoruz.Sizce hangi paket almak mantıklı olur ve bu araçlar kullanışlımıdır.

Birtane 2007 opel 1.6 Classic bulduk. araç 60bin kmde fiyatı 26bintl uygunmu? bu aracın özellikleri filan nedir bu araç piyasada tutuluyormu Lpg taktırdıgımızda filan nasıl olur kısacası bu araç hakkında bilgi sahibi olanlar bi aydınlatırlarsa güzel olur.teşekkür ederm şimdiden herkese

Bence Astra'nın G kasası her türlü modifiyeye açık bir araç. Benimki gibi 2005 model olup bomboş bir araç (adamlar orjinalinden kasetçalar koymuşlar, kaset ne abicim 2005 yılında :D) alınıp istenirse 2004 öncesindekinden kat kat fazla donanım eklenebilir.

Yol tutuşu çok iyi olan ve sakin kullanımda gayet az yakan 1,4 veya 1,6 farketmez (1,4 motor kasaya ufak gelir diyenlere inanmayın, yok öyle bir şey, sadece klima açıkken motor biraz kasıyor) temiz bir Astra G gayet hoşunuza gider.

Ayrıca donanım konusunda şöyle bir ayrım var. 1,4 kasada donanım minimumdur, 1,6 kasada full olur. Ama 2005 öncesi 1,6 ile sonrasında fark var yinede. Öncesi Almanya üretimi araçlar, tek astra modeli olduğu için özellikleri daha fazla. 2005 ve sonrasında ise Astra H kasalar üretilmeye başladığı için bizim G kasalar Polonyada üretildi ve malzemeden baya kısmışlar. Ama motorlar Twinport ve daha fazla ekonomi getiren modeldirler.

Hangi model olursa olsun kısa zamanda satılamayan bir Astra G görmedim. 2000 model araca bile 20.000TL üstü isteyen çok var.

İmzamdan aracıma yaptıklarımın ayrıntılarına bakabilirsiniz.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Astra G Njoy kullanıcısıyım Cd çaları kliması hele yakıtı herşeyiyle tatminkar bir araba arkadaşlarında dediği gibi bende 2009 model clasik g kasa kullanma fırsatı buldum alakası yoktu benim arabayla. Piyasasını ben çözemedim gerçekten 99 modeline bakıyorum 20.000 den aşşağı düzgün duran birşey yok 2003-2004 lerde 22.000 den aşağı yok renk konusunda beyaz gümüş gri gibi bir tercihde bulunursanız satma aşamasına geldiğinizde hiç zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum.