arkadaslar yeni aracımı aldım...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok güzel.renault kullananlar arasından kime sorsam çok uzun dönem kullanılacak araçlara sahip olmadıklarını sölemekte.konforlu bi araçtır.kazasız belasız sorunsuz.dikkat:şanzuman kulakları biraz zayıftır megane2lerin...

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

semihkarlav

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oncelikle hayirli olsun, ama ben hic sevmiyorum su renault'kari ya. megane degil sadece, hic bir modelini sevmiyorum garip garip aykiri tasarimlari var arabaya benzemiyor hic bir modeli.
ayrica 1,5 motor yetmez gibi o kasaya

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
megane lar düzlükte benle kapışıyo arkdaslar bu 100 lük dizelleri acayip bi tork var aracta
tipi çok hantal duruyo ama değil vectra c 1.6cc avcısı bunlar

renault un herzman elektornik ve teknik üstünlükleri vardır hep öncü olmustur
tek dezavantajı parcalar çabuk kırılıyo(plastik)

mekanik olarak (benzin kapagı kilidi) dci 100hp leri tavsiye ederim 1.5. artıyo bile

bizde 1.6cc 16v var performans vectra c den iyi
ama yakıt 2.0 arabayı aratmıyo :)

megane larda favorim 1.5cc dci dır bide bunlarda opsiyonları ekletiyosun 5 milyar fark gidiyo satarken sana kmse opsiyon sormuyo acayip zarar ettiriyo

güle güle kuulan sen iyi bi tercih yapmıssın hemen satmayı düşünme binip tanıdı çıkar

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Megane ın asıl süspansiyonları güzeldir. Yakıt olarak opelin 1.6 dizeli ile aynıdır daha az yakmaz fazlada yakmaz :) Ama common rail dizel motorunda ilk mucidi opeldir tabii bunu kimse bilmez

Bu arada Hayırlı olsun arkadaşım iyi bir tercih yapmışsın.

pyrz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam hayırlı olsun allah sanada bizlerede inş daha iyilerinı nasip etsın senın yazdıklarına göre gerçekten hoşlandığın bı araç o zaman sorun yok inş kazasız belasız gunlerde kullanırsın tekrar hayırlı olsun...

abalamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah hayırlı etsin güle güle kullan.bende bir ara düşünmüştüm ama astra dan vazgeçemedim.1.5 değil mi.çekişi nasıl astra 1.3 lerde biraz ağır kalıyor gibi.