astar cd mi enjoy mu?

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela motor kecesi yok iceri gürültü almasın diye tek fan var vb tasaruff yapılmıs ve bunun icinde kaliteden ödün verilmiş bana öyle geldi ...

motor keçesi demekle kaput keçesinden bahsediyorsun herhalde bunun içeriye ses alıp almamsı ile ne alaka;çift fan olayı da motoru zorladığı için tek fana düşürmüşler tasarruff yani;

LAZRAİL61 arkadaş njoy'da da yol bilgisayarı var üstelik türkçe;

beni yanlış anlamanızı istemem sadece yanlış veya eksik bilgi aksettirilmesin diye cevap yazdım.murathanouz arkadaşım her ikisi de opel sonuç olarak sen modeli yüksek tutmaya bak.saygılarımla...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor keçesi demekle kaput keçesinden bahsediyorsun herhalde bunun içeriye ses alıp almamsı ile ne alaka;çift fan olayı da motoru zorladığı için tek fana düşürmüşler tasarruff yani;

LAZRAİL61 arkadaş njoy'da da yol bilgisayarı var üstelik türkçe;

beni yanlış anlamanızı istemem sadece yanlış veya eksik bilgi aksettirilmesin diye cevap yazdım.murathanouz arkadaşım her ikisi de opel sonuç olarak sen modeli yüksek tutmaya bak.saygılarımla...

abi 2003 njoyların hiçbirinde yok herhalde yol bilgisayarı onun için yazmıştır arkadaş

osman70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence cd...hem 2000 modellerini bulursan daha ii olur..onların yakıtları dahah iyi die duydumm çnkü özel yapmışlarr...

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra out vectra in
ben astradan vectraya gectim şu forumlardaki şikayetlerin cogu yok oldu... enjoyu da aynı cd si de comfortuda arkasında astra yazmıyomu daha ne deyim

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra out vectra in
ben astradan vectraya gectim şu forumlardaki şikayetlerin cogu yok oldu... enjoyu da aynı cd si de comfortuda arkasında astra yazmıyomu daha ne deyim

sorunlar neydi :confused:

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2000 model astra cd kullanıcısıyım.Çok memnunum.Ayrıca sık sık astra cd nin 2000 model olanının farklı ve değerli olduğu söyleniyor.Neden acaba?