astra 1.3cdti kullananlar yardım

erdoğan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamda garip bir ses var turbonun devreye girdiyinde çıkan ıslık sesin benzeri ama daha yüksek bir ses gaza bastığımda belli aralıklarda oluyo bir kaç ustaya gittim biri turbo dedi diğer 2 ustada bu motorlarda kronik manifolt civataları gevşemiştir dedi ve sıktı gerçektende bayağı boşlamıştı fakat ses sadece azaldı tamamen kesilmedi ustanın dediyi manifoltu söküp içerdeki civatalarında sıkılması gerekmiş aranızda başına gelen varmı butür bi olay sizce manifoltu söktüreyim nedersiniz teşekkürler

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de olmuştu, egsoz manifoldu gevşemişti sanırsam,serviste sıktılar..bunun için de akü fln da çıkarıldı 1-2 saat sürdü..garantiden yapıldı..daha sonra olmadı ses.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

erdoğan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sağolun bugün gökan 55 arkadaşımızla servise gittik çok şükür manifolttan kaçırıyomuş turboda sorun yok yani siz geçmiş olsun dedikçe acaba dedim geçtimi gerçekten :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sağolun bugün gökan 55 arkadaşımızla servise gittik çok şükür manifolttan kaçırıyomuş turboda sorun yok yani siz geçmiş olsun dedikçe acaba dedim geçtimi gerçekten :)
ben öyle bir şey dediğini hatırlamıyorum bırakın arabayı 5 bin ytlde torpidya bırakın hallederiz demişlerdi ama?? :))