Astra 1.6 115HP NB B16XER LPG KARARSIZLIĞI

xxbarosxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

https://www.facebook.com/ozdin.varol beyle görüş. ortak çalıştıkları lpg firması var. ayarınıda özdin abi yapar. sorunsuz binersin. izmirde tek gitme diyebileceğim yer yusuf koparan.

Eyvallah hocam. Özdin abiyle konuştum. Bornova 3. Sanayide Uzman Oto var oraya Atiker gold taktırttım. Montaj boyunca oradaydım. İşçilikleri iyiydi. Daha sonra akşam Özdin abiyle afr ayarı yaptık otobanda. 1 çeyrek depo harcadım siz düşünün kaç dakika sürdüğünü 😀 fakat 42lik simit tüp var. İlk dolumda 35 litre falan aldı. 110 km yapmışımdır. 2 diş bitti bile. Gerçi Özdin abiyle afr ayarı yaparken vites 3 tapagaz vites 4 tapagaz falan baya git gel yaptık. Sanırım ondan dolayı bu tüketim. Bakalım normal kullanımda kaç kuruş yakacak. Teşekkürler.

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eyvallah hocam. Özdin abiyle konuştum. Bornova 3. Sanayide Uzman Oto var oraya Atiker gold taktırttım. Montaj boyunca oradaydım. İşçilikleri iyiydi. Daha sonra akşam Özdin abiyle afr ayarı yaptık otobanda. 1 çeyrek depo harcadım siz düşünün kaç dakika sürdüğünü [emoji3] fakat 42lik simit tüp var. İlk dolumda 35 litre falan aldı. 110 km yapmışımdır. 2 diş bitti bile. Gerçi Özdin abiyle afr ayarı yaparken vites 3 tapagaz vites 4 tapagaz falan baya git gel yaptık. Sanırım ondan dolayı bu tüketim. Bakalım normal kullanımda kaç kuruş yakacak. Teşekkürler.
Yakıtıni bilmem de, sorunsuz binersiniz inşallah.
Zira lpg çok baş agritabiliyor.
Hayırlı olsun [emoji122]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ragojin

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bu Afr konusu çıktı çıkalı şunu anlamıyorum. Montaj çok önemli usta çok önemli diye sayfalarca uyarı çekilirdi önceden. Afr ayarı yayıldıkça sanki usta önemli değil önemli olan afr gibi bir algı oluştu. O zaman tüm ustalar doğru montaj yapıyor sadece araçlar mı ayarsızdı

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben bu Afr konusu çıktı çıkalı şunu anlamıyorum. Montaj çok önemli usta çok önemli diye sayfalarca uyarı çekilirdi önceden. Afr ayarı yayıldıkça sanki usta önemli değil önemli olan afr gibi bir algı oluştu. O zaman tüm ustalar doğru montaj yapıyor sadece araçlar mı ayarsızdı
Ürün de doğru olacak, montaj da, ayar da.

Şimdiye kadar ilk ikisini şöyle ya da böyle bulabiliyordunuz ama ayarsız pek bir işe yaramıyordu, ayar da gelince tam oldu... Kanaatindeyim.

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ragojin

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Eyvallah hocam. Özdin abiyle konuştum. Bornova 3. Sanayide Uzman Oto var oraya Atiker gold taktırttım. Montaj boyunca oradaydım. İşçilikleri iyiydi. Daha sonra akşam Özdin abiyle afr ayarı yaptık otobanda. 1 çeyrek depo harcadım siz düşünün kaç dakika sürdüğünü 😀 fakat 42lik simit tüp var. İlk dolumda 35 litre falan aldı. 110 km yapmışımdır. 2 diş bitti bile. Gerçi Özdin abiyle afr ayarı yaparken vites 3 tapagaz vites 4 tapagaz falan baya git gel yaptık. Sanırım ondan dolayı bu tüketim. Bakalım normal kullanımda kaç kuruş yakacak. Teşekkürler.

Uzman otonun işçiliği konusunda detaylı bilgi verir misiniz ? PM attım fakat görmediniz sanırım. Tavsiye eder misiniz ?

xxbarosxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzman otonun işçiliği konusunda detaylı bilgi verir misiniz ? PM attım fakat görmediniz sanırım. Tavsiye eder misiniz ?
Hocam orada zaten Fahrettin usta yapıyor montajı. Nozulu falan dedim. Hemen 2.2 takacağız falan dedi. Esnaf gibi esnaflar fiyatlarıda uygun. Gidin bi görüşün isterseniz.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayatımda hiç lpg montajım yok ama 1 2 gün sürem olsa ben bile takarım araştıra araştıra lpg'yi. ama ayarı yapmak bilgi birikim motor çalışma sistemi bilgisi istiyor.
afr ayarı farkındalık. Türkiyede ilk yaptıranlardan biriyimdir belki.
afr ayarı bilmeyen usta benim gözümde usta değildir.