Astra 1.6 115HP NB B16XER LPG KARARSIZLIĞI

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan doğru montaj doğru ayar. sizin aracınız astranın hangi modeli. 1.4 t 1.6t 1.6 atmosferik. ?

Ragojin

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
önemli olan doğru montaj doğru ayar. sizin aracınız astranın hangi modeli. 1.4 t 1.6t 1.6 atmosferik. ?

1.6 Atmosferik yani B16XER

aciibrahim01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 sene önce BRC Squent 32 taktırdım, taktırdığımda 24000 km de olan aracım şu an 84500 km de ve hiç bir sorun problem yaşamadım. Lpg de ürün kalitesi gerçekten önemlidir ama ustalık daha önemlidir. Taktırdığınız yerin iyi olmasına dikkat edin.
Araç: 2015 Mokka B16XER

Ragojin

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2 sene önce BRC Squent 32 taktırdım, taktırdığımda 24000 km de olan aracım şu an 84500 km de ve hiç bir sorun problem yaşamadım. Lpg de ürün kalitesi gerçekten önemlidir ama ustalık daha önemlidir. Taktırdığınız yerin iyi olmasına dikkat edin.
Araç: 2015 Mokka B16XER

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Bugün BRC için birkaç yerden fiyat aldım, değerlendireceğim.

Ragojin

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herkeze yardımları için teşekkürler.
Atiker Grand Kitini taktırmaya karar verdim.
Moderatör isterse konuyu kilitleyebilir.

Saygılar.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saygılar.

motorunuz çok hassas bir motor. lpg montajı sonrası mutlaka afr ayarı yaptırın. daha önce sizemi söylemiştim bilmiyorum izmirde özdin bey var montaj reçetesi alın onun verdiği bilgilerde montaj yaptırın. genelde 1.6 araçlara süper lpcilerimiz 1.8 mm nozul kullanıyor.aslında kullanılması gereken 2.2mm nozul. doğru montaj doğru ayarla benzinden farksız oluyor performans....

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Saygılar.

motorunuz çok hassas bir motor. lpg montajı sonrası mutlaka afr ayarı yaptırın. daha önce sizemi söylemiştim bilmiyorum izmirde özdin bey var montaj reçetesi alın onun verdiği bilgilerde montaj yaptırın. genelde 1.6 araçlara süper lpcilerimiz 1.8 mm nozul kullanıyor.aslında kullanılması gereken 2.2mm nozul. doğru montaj doğru ayarla benzinden farksız oluyor performans....

Önemli. [emoji106]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xxbarosxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam astra j 115 hp atmosferik motor 2012 model 25000de aracıma sıkıntısız lpg dönüşümü yaptıracam. Babam lpgye karşı. Zor ikna ettim. Acaba izmirde bu ayarları yapacak ve iyi fiyat veren usta kimi önerirsiniz? Saygılar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam astra j 115 hp atmosferik motor 2012 model 25000de aracıma sıkıntısız lpg dönüşümü yaptıracam. Babam lpgye karşı. Zor ikna ettim. Acaba izmirde bu ayarları yapacak ve iyi fiyat veren usta kimi önerirsiniz? Saygılar

https://www.facebook.com/ozdin.varol beyle görüş. ortak çalıştıkları lpg firması var. ayarınıda özdin abi yapar. sorunsuz binersin. izmirde tek gitme diyebileceğim yer yusuf koparan.