ASTRA 1.6 HB COSMO 2007-2009 hakkında yardım

smileh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,
2007-2009 arası BENZİNLİ bi Opel Astra 1.6 Cosmo almayı düşünüyorum ama bu modellerin bazılarında ESP,ASR felan gibi artı özelliklerin olduğu model sadece Cosmo modeli mi internetten satış sitelerindeki ilanlarda bazılarında ESP var yazıyo bazılarında yok :S bazen 10 hava yastığı var diyorlar bazen 8. Cosmo yu diğerlerinden ayıran en belirgin özellikler neresi. Araca baktıgımda diğer modellerinden ayıracak bi deri-kumaş koltukları görebiliyorum.

-Bu Astra'ların yıl yıl ayrı olarak tam özelliklerini öğrenebileceğimiz bi katalog yada site var mı
-2005 Astra HB Cosmolarla 2007 ve üzerindekilerin arasında çok fark var mı?
-2007-2009 arası ASTRA HB Cosmo piyasa fiyat aralığı ne kadardır (internette çok uçuk fiyat aralıkları çıkıyor)
-Sunroof yada Cam tavanı Opel servislerinde taktırabilirmiyim, takılıyorsa Fiyat aralığı ne kadardır
-Opel easytronic hakkında pek iyi duyumlar almasam da (kullanmadan bilinmez tabiki) Easytronic mi tavsiye edersiniz, Manuel mi
-Aracında tüp olanlar hangi markayı önerirsiniz ve Şehir içi/Şehir dışı ne kadar yakıyor

Sorularımla çok yormuş olabilirim sizi kusuru bakmayın..
ilk defa bi araba alıcam ve bütçem açısından ve aracın full olması açısından ayrıca kasa itibariyle gözüme en güzel görünen araç Astra HB oldu ama siz bu konuda bilgisi olan arkadaşlarımdan da yardım almak istedim. Kafam çok karışık Aracı kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum..
Hayırlı Ramazanlar..

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte Far/yağmur sensorü-dijital klima basta olan farklar.Farlar ve jantlar da farklı.

Bende sedan var kasa büyükte olsa ş.dışı 17krş ş.içi 25 krş yakıyor landirenzo var tüp ;)

Cam tavan-sunroof işi sakat ya orj olsun yada hiç :D Easy. sakin kullanan için çok fena bi sistem değil 57bindeyim maşallah tık demedi.Temiz denk gelirse bi test sürüşüne çıkın ;)
Valla fiyat olayı değişkendir satıcı belirler bende tam kestiremiyorum ama bakım ları tam olan 30 üzeri eder ;)

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 ve sonrası makyajlı kasa önceliğiniz olsun motor açısından. 115 bg'lik Z16XER serileri daha başarılı ve sorunsuzdur.
Easytronic'lerde ESP standart, manuellerde opsiyon diye biliyorum, ama yanılıyor olabilirim.
İlanlara pek güvenmeyin çoğu kişi, ordaki kısaltmaların manasını bilmeden işaretliyor:)

smileh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar bu makyajlı kasa olduğu nasıl anlayacagız ve manuellerde esp oldugunu nasıl anlıyoruz:confused:

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz araç beğenin, linkini paylaşın ve biz ona göre yorum yapalım. Sizi de ilana göre bilgimiz dahilinde bilgilendirelim. Daha sağlıklı olur bence.

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et