Astra Body Kit, Yardım Bekliyorum

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
3qs3.jpg

1xi2.jpg

2tb5.jpg

aynı bu şekilde ön karlik taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar tabi bunun yanına buna uyumlu yan marşpiyeller, arka karlık ve spoiler.. Bu şekilde karlıgı nerden bulabilirim? Mersinde araştırdım yok. Resimlerini gördügüm araçlar genelde Ankara ve İstanbul'dan.. forumda da Ankaradan biçok arkadaşin oldugunu biliyorum, fiyatı olsun, malzemesi olsun (plastikmi fiberglasmi), nereden temin edebiliriz gibi... eger bu konuda bilgileri varsa bizimle paylaşirlarsa sevinirim...

bu tampon altını bedava verseler takmam arabama... bu takıcağına hiç takma bence...

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'da karlıkçı halil var bunu yapan. değişik çeşitlerde var. karlıkçı halil şaşmaz oto sanayi sitesinde. kime sorsan gösteriri. internette arat çıkar ayrıca. Türkoceğı caddesinde finspeed var. oranında yaptığını duydum.

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım ben sipariş verdim hataydan bugün geldi gittim baktım ama zamanım olmadığı için taktıramadım.boyalı gönderiyorlar ben çok araştırdım bundan ucuzada yapan biryer bulamadım kalitesi konusunda çok endişem vardı ama ürünü gördüm ve iyiki sipariş etmişim dedim. netten gir bozdoğanlar oto diye hatayda imalat yapıyorlar ve bir kaç gün içindede eline geçer.ben 350 tl ye anlaştım sizde bir arayın görüşün

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiberden fibere fark varr 1 kat fiber döküolarrr ucuza döküolar aldanıorsunuzz benceee ucuz deipte yaptırıorsunuzz ama hayırlısı olsunnn dicek bişi yokkk gülegüle kullann

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün taktırdım tek kelimeyle arabanın duruşu değişti .arabamı ilk aldığımda hiç birşey eklettirmem diyordum ama opelim .net gire çıka modifiye yapmaya başladım keşke ilk aldığım gün karlıkları taktırsaydım. çok hoş oldu sanki araba daha bir dolgun göründü herkese tavsiye ederim

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isteyen olursa astra h temin ederiz

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bodykıtı taktırcagına bence opc line olanı taktır derım cok daha gusel :)