Astra Clasic SİS LAMBASI ŞABLONU

kenan_okur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sisleri alalı iki üç ay oldu hala evde yatağımın altında duruyo, bi tamponcuya gittim takarız dedi:) , ama şablonum yok dedi, yanlış keserim yazık olur dedi... Bu şablon nasıl bişeydir, forumdan temin edilebilir bişeymidir, kağıtmıdır, nedir? Malum Rizede servis yok Trabzona her gidişimde de il sınırına girince aklıma geliyor... veya yatağımın altında nasıl değerlendirebilirim bu sisleri. Yardım edebilecek baba yiğit varmı?

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben senin yerinde olsam sis farlarının tampona giren kısmına göre bir karton keser birazda tamponda ölçer biçerim şablon diye ustaya götürürüm yada sis farı olan bir astradan sis farlarını çıkart,o deliğe göre bi kartonu kesip şablonu yap...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şablona ihtiyacın yokki arkadaşım.ben gecen hafta taktım daha.tamponun içinde yerleri işaretli,cizilmiş yani zaten bağlantı yerleri soketi herşeyi hazır.tamponu sökün görceksiniz zaten.degomajla kesin birazda eğeyle ince işçilik orjınalll

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende sanayiye götürdüm, adam tamponu söktü 10 dakikada monte etti. Senin dediğin gibi öle şablona felan gerek yok. Çok basit bi işlem, tamponu sökünce sende göreceksin bence. Hatırlatma; benden 50 lira + 20 de elk.tesisatı çekmek için aldılar

kenan_okur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür

aydınlatıcı bilgilerinizden dolayı teşekkür ederim arkadaşlarım.​