Astra Classic Güncelliğini Koruyormu???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla Benİm İÇİn Tabİkİ Opel Astra Hb Daha Sportİf We Modİfİyeye Yatkin Zaten Bende Sedan War Ama Arkasini Kesecem Testere İle :d

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şunu söyleyeyim eğer Astra G olacaksa kesinlikle Njoy olacak Ön ve arka farlarının içi karartılmış olacak + olarak ön panjurunda krom çerçeve olacak göstergelerinin etrafında krom çerçeve olacak bunlar benim için şart bu özellikler diğer Astra lardan (clup,comfort,elegance) çok daha güzel durmasını sağlıyor Njoy un ama gönlüm elegance den yana 8 tane Airbag-dijital klima-Xenon far-hız sabitleyici-açılır tavan-6 lı CD changer bunlar çok hoş özellikler açıkçası bi elegance alıp Njoy farları takıp kullanırım şunu da söyleyeyim şu anda piyasada çift kapı olupta en sportif duran araba bence ve bu Opelin hala üretimden kaldırmamasının bir sebebi

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaslar ne tartısıyorsunuz opel olsunda camurdan olsun hehehe :D :D

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra clasik çok iyi bence.arabaların içindeyiz devamlı.hondalarıda biliyoruz toyotolarıda.ama içlerinde tek farklı olan astra clasik.sade şık.ve kullanışlı.ben istemiyorum arabada öle 20 30 tane düğme .sade basit.kullanımı kolay ve şık ..bence bu arabaya sahip olanlar çok şanslı
darısı başıma inş.
k.i.b

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
M@honi' Alıntı:
şunu söyleyeyim eğer Astra G olacaksa kesinlikle Njoy olacak
+ 37951 :rock :good: :alkis:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...