astra classic III alıyorum

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim.

Teşekkürler. Keşke fotoğraflarını şimdiden koyabilsem. Araç ay sonuna doğru, muhtemelen 23-24 şubat gibi gelmiş olacak. Aksilik olmazsa tabiki ekleyeceğim

36.750'ye anlaştık. Ufak farklar dışında enjoy+elegance diyebiliriz aslında. Konfor paketin essentia'dan farkı, bana söylendiği kadarıyla, buraya aktarayım;

1. Yeni eco5 motor (eco4 yerine). Hp ve tork az da olsa arttırılmış. Hp +5, tork +10 kadar.
  2. 8 Hava yastığı. (essentia'da daha az diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltiniz.)
  3. 8 yönlü ayarlanabilir sürücü koltuğu
  4. Bel desteği ayarlı sürücü koltuğu
  5. Cd 40 radyo/cd/mp3 çalar + 7 premium hoparlör
  6. Deri kaplı direksiyon
  7. Direksiyondan kumanda sistemi
  8. Grafik bilgi ekranı
  9. Elektronik hız sabitleyici
  10. Elektrikli arka camlar (önde zaten mevcuttu)
  11. Işığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası
  12. Işığa duyarlı yanan farlar
  13. Işıklı makyaj aynası
  14. Dijital klima
  15. Kol dayama desteği
  16. Yol bilgisayarı
  17. Gövde rengi kapı kolları
  18. 16" alaşımlı alüminyum jantlar
  19. Park sensörü
  20. Sis farları
  21. Yağmur sensörü

eyikar adı üyemiz yakın bi zamanda satış temsilcileriyle görüşmüş sanırım. onun yazısından alıntı yaptım.

eyikar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef.
1. motor aynı değişen birşey yok
2. 4 hava yastığı (ilginç)
5. cd 30 mp3 7 hoparlör

diğer maddedekilerin hepsi var.

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maalesef.
1. motor aynı değişen birşey yok
2. 4 hava yastığı (ilginç)
5. cd 30 mp3 7 hoparlör

diğer maddedekilerin hepsi var.

motorda bi şey yok bu aracın donanımı enjoy elegance paket aracın donanımı ile aynı

tolgauslu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben de 2010 astra almak için uğraşıyorum, ve araçta (konfor paketli) hiçbir yenilik ( ön ve arka farlarda koyulaştırma hariç ) ve güvenlik anlamında hiçbir artı yok. Beygir, tork, ağırlık vs. herşey eski astra ile aynı. Bu farkları sitede ( opel ) yayınladılar zaten. Hatta ben, benim için en kötü yönünü de yazmıştım forumda, stepne yarım boy. Esp yok ( opsitonel bile değil), 4 hava yastığı var...

eyikar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şükür araba işini hallettik. araç 1000 km'e yaklaştı (650 km civarı), 1000. km bakımı var. şimdi siz değerli arkadaşlardan bundan sonrası için araca ne tür takviyeler yapabilirim fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok şükür araba işini hallettik. araç 1000 km'e yaklaştı (650 km civarı), 1000. km bakımı var. şimdi siz değerli arkadaşlardan bundan sonrası için araca ne tür takviyeler yapabilirim fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

ilk başlardan aracında yakıt tasarrufunu düşünme. biraz motoru aç hafif devirli kullan. eğer motoru açmazsan ilerki zamanlarda araç gazyemez ve daha çok yakıt tüketir. ve bir aracın gerçek yakacağı yakıt 5.000 kmden sonra belli olur. benim aracımda şu anda 9.5 yakıyor