Astra Classic ile Yeni Opel Corsa Fiyatı aynı Sizce Hangisi?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Mart'ta arkadaşım yeni corsa aldı. Ben de 2 hafta önce astra classic!

Arabasından memnun. Ancak bagaj açısından çok dertli. Tatilde rezil olmuş. Ve şimdi gözü astrada. Düşünün 6 ay binip astra demeye başladı, hem de ikinci el!

Ayrıca yakıtta bildiğim kadarıyla aynı. Motor deseniz daha iyi.

Bence astra, özellikle de çocukluysanız!;)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
bence corsanın teknolojisi daha yeni astra classiğe göre onun için corsa derdim...

halikarnas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) arkadas lar bende astra sedan var ön tanpon değişicem aama nere gidebilirim birde abana kaça patlar yardım için şimdiden eşekkürler

yolcu79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş sana kısaca şöyle söylüyeyim tercih senin ama astra clasic ten bahsediyorsun arac 10 yıllık kasa firma elindeki stokları bitirmeye calışıyor astra clasic 2008 tarihinde itibaren üretimden kalkıyor yedek parca stokları azalıyor fiyat yükseliyor 2005 astra clasic kullandım 4 aylık arabanın ön amartüsör ve kapı sesi olurmu ama oluyor 10 yıllk arabaya firmanında hatalarını görmüştürya bunuda yeni corsayı dahayeni hataları coktur diyen arkadaşlar icin söylüyorum piyasaya cıkacak olan arac 6 ay boyunca hergün yüklü şekilde arac uzun mesafe km yaptırılıyor sorunla karşılaşılırsa 12 aya uzatılıp problemler cözülüyor astra daha salam diyen arkadaşlar astranın carpışma testleri 10 yıl önce yapıldı corsa yeni teknolojiyle 2006 tarihinde 5 yıldız alarak tamamladı neyse konuyu fazla uzatmıyayım ama şöyle söylüyeyim deneyimimi otomotiv sektörünün icinde calışıyorum..

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
bence astra fiyat aynnı olsada arada sınıf farkı war

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt

Kesinlikle Corsa alırdım. Yeni herzaman daha iyi ayrıc astra classic ler eski opel vectralara benziyo onun tipini sevmediğim için astra classicleri de sevmiyorum fazla.. Lütfen astra classic i olanlar alınmasın bu benim fikrim!!!

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
bu iki karşılaştırma için fikrimi değiştiriyorum ikiside benzinli modeli içinse eğer corsa dicem :(