Astra Classic Spor Paket yardım...

kickergls

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu spor pakette ne özellikler var söyleyebilirmisiniz.0 km Astra Classic SP li almayı düşünüyorumda

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne sanroof u arkadaşlar o eskidendi direksiyondan kumanda müzik sistemi bile yok yan aynalar gövde rengi deil siyah döşemeler adileştirilmiş daha sayyımmı:)

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki 1.6 comfort direksiyondan kumanda müzik sistemi var ama cd yok birde adı comfort olan arabada yan çıtalarıda geçtim ayna kapakları bile boyasız:( ama yol tutuş ve sürüş keyfi:good:

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki 1.6 comfort direksiyondan kumanda müzik sistemi var ama cd yok birde adı comfort olan arabada yan çıtalarıda geçtim ayna kapakları bile boyasız:( ama yol tutuş ve sürüş keyfi:good:
evet arkadaşım son 2sene de yaptılar yan aynaları boyasız git gidede donanımı düşürdüler ama kasa güzel yol tutuş güzel bendede 2001 elegance vardı çok memnundum full dü senin arabanda güzel olsun ama jant taktır bence:good:

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
g kasa elegance almaya çok uğraştım ama gücüm yetmedi,maddiyatı düzeltir düzeltmez ilk iş orijinal çelik jant ve ayna kapaklarını gövde rengine boyatmak,neyseki ön sis farı koymuşlar ne comfort ama:kop:

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de spor pakette yol bilgisayarı var