Astra Dizel Yakit

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ben Yarim Depo Ile 200 Km 1 Depo Ile 450 Zor Gidiyorum Bu Nasil Dizel Ya

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkatten nasıl dizel bu yaaaa ARACIN BENZİNLİ OLMASIN SAKINNN

ben yarım depoyla 350, 1 depoyla 700 km gidİyorum (ŞEHİRİÇİ) (1 DEPO 42 LİTRE)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
aquin' Alıntı:
Arkadaşlar Ben Yarim Depo Ile 200 Km 1 Depo Ile 450 Zor Gidiyorum Bu Nasil Dizel Ya

kardeş sen bi arabanı servise götür dicem ayıp olcak. bizdede aynı araçtan var. ve çok mennunuz. şehirdışında 900 km yol yaptık ve arabada bir çeyrek mazot kaldı. şehirçiç ise 650 km idi gene çeyrek depo mazot vardı. sen en iyisi bi servise git bence. nasıl olur bu iş anlamadım.

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen valla bende anlamadım... yanii benzinli araç bile bundan fazla gider yawww.
Kesin teknik bir problem var gibi görünüyor..
Valla şimdi bende merak ettim problemi..

Problem aldığın yakıttan mı acaba??? Ama o olsa yarı yarıya adamlar sulandırmış diyecem yakıtı..

Valla bana kalırsa başka bir benzin istasyonundan yakıt al ve tekrar dene.. yine aynı sonuş çıkarsa TEKNİK SERVİSE gitmen gerekir.. ama düzelirse o petrole bir daha gitme derim...

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet bizimkiler benzinli kadar yakıyo ve hiçte avantajlı değil,bugün bi tdcı focus cuyla konuştum adam şehir içi 4.5 L dedi şoooookkkkkkkk oldum bende 7.5 dedim adamda şok oldu:mad: :mad: :mad: inanmadım baktım yol bilgisayarında 4.5 L yazıyo ve bana yaklaşık 120 yada 130 kuruş yakıyo dedi bende şaşırdım napıyım abi bi bizim astra ya baktım bi focusa oturdum ağladım:cry: :cry: :cry: :cry: :mad: :mad: :mad: :mad:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
offf opel ii hoş güvenli konforlu da bazı şeyleri çok can sıkıyo

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ben 600 km gidiyorum.Ben bu arabalara 1.3 motor koyup 90 beygirle arabaya eziyet ettiren mühendisleri KINIYORUM:mad: :mad: :mad: :mad:

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bence senin motorda bir gariplik war. Söylediğin şeyleri bide servise götürüp söyle ya böle olmaması lazım yani her ne kadar tepe gaz gitsende

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
PoWeR_CaR_AsTrA' Alıntı:
bu arada ben 600 km gidiyorum.Ben bu arabalara 1.3 motor koyup 90 beygirle arabaya eziyet ettiren mühendisleri KINIYORUM:mad: :mad: :mad: :mad:
İyi de adamlar daha ekonomik olsun diye(yakıt+vergi)bu seçeneği müşteriye sunuyolar,kimse senin gırtlağını sıkmadı ya illaki bunu al diye;o zaman daha büyük motorlu ve doğal olarak daha yüksek performanslı bi versiyonu tercih edecektin ... :(