Astra f fabrika verileri yardım

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra f nin fabrika verileri varsa atabilirmisiniz?(Ağırlık,performans ve yakıt tük.v.s olan)sağolun şimdiden.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın temiz duruyo maşallah.bende kataloğu var ama burda nasıl paylaşabilirim bilmiyorum.kullanım kitabının pdf formatındaki hali.nasıl paylaşabileceğimi anlata biri olursa foruma sabit olarak koyabiliriz.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın temiz duruyo maşallah.bende kataloğu var ama burda nasıl paylaşabilirim bilmiyorum.kullanım kitabının pdf formatındaki hali.nasıl paylaşabileceğimi anlata biri olursa foruma sabit olarak koyabiliriz.
teşekkürler salim abi.keşke sendekini atabilsen.bilen arkadaşlar yardım etsin lütfen

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pdf formatındaki dosyayı önce zip arşivine ekleyin. sonra onu rapidshareye yükleyip linkini burada verin. rapidshareye yüklemeyi bilmiyorsanız burada tekrar açıklayalım.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker abi bende kullanma kılavuzu var iki parça halinde msn den filan yazarsan gönderirim linki. onda var bilgiler.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak mail olarak dersen bende yollayabilirim.özelden mail adresini yaz yollayım.benim niyetim tüm forumla paylaşmaktı.ama rapidden falan pek anlamam nasıl yüklerim bilmem.sana vereyim sen yap bu işi:)
bizim aracın katoloğunun fotokopi çekilip pdf formatına çevrilmiş hali.bazı yerleri çok okunaklı değil açıkcası ama işini görecektir.üstelik türkçe.birde görünce katoloğu araçlardan neleri çalmışlar malzeme olarak görüp üzüleceksin:)

taner dekide sanırım benimkiyle aynıdır.mail adresini yazmayı unutma.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak mail olarak dersen bende yollayabilirim.özelden mail adresini yaz yollayım.benim niyetim tüm forumla paylaşmaktı.ama rapidden falan pek anlamam nasıl yüklerim bilmem.sana vereyim sen yap bu işi:)
bizim aracın katoloğunun fotokopi çekilip pdf formatına çevrilmiş hali.bazı yerleri çok okunaklı değil açıkcası ama işini görecektir.üstelik türkçe.birde görünce katoloğu araçlardan neleri çalmışlar malzeme olarak görüp üzüleceksin:)

taner dekide sanırım benimkiyle aynıdır.mail adresini yazmayı unutma.
sağol abi.arkadaşlar attı mailime.teşekkürler...