astra f gls 16 16v exl 52 fc 129

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz araba.aramıza hoşgeldin. güzel bi gls.

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vay kuzim geldin demek kuzim sende koy arcın yeni resimlerini arkadaşlar bir opc görsün

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kuzicim senin de maşalahın var ben sokdum seni opelim nete hollandan karışdırmışdın zamanın opeli kuzi opc getir yazada benim astra fa al git onu yap ondan sonla tekrar takas ederiz

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
106 ya hırs yapmana gerek yok şahin abi sattı arabayı yanlış hatırlamıyorsam senin tek rakibin turboferdi suan orduda fazla kasma kendini kankam:p olur herşey zamanla

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka o duruyor sahin satmıyor 106 siyah yavuzun 106 sı sen tanımıyon yeni daha ca ferdi kardeşim onu yediler oda rakip değil golf yedi onu inanmican ama doğru ferdisuan yer beni kanka

yigit52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kanka benim fazla idiam yok subra var coper var evo8 var subaru var bunlara ne idiam olacak ama samsundaki astra supra ve coperı yedi evo ve subaru için geri doncek aaaaa unut madan sahinle sercan kapışak verdi gazı ama sercan yer gibime geriyor ama sahinin aracı orjinal dur bakarım ben haber veririm sanan gökhan

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ŞAHİN abi yoldan atar sercanı:D bu işin sonu kazasız belasız olur insallah bende gelecem eylulde astra gsı la az daha para biriksin kankam selam herkeze