astra f kasa ayna sorunu

senkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ne yaptım ettimse bu arabaya ayna dayandıramadım.Hiç kimsenin bi malına zarar vermeyen biri olarak, ne yaptımsada arabamın aynasını kırmalarına engel olamadım.Artık ayna almak da istemiyorum.Acaba bu G kasa astraların aynaları F kasalara uyarmı merak ettim.Yada piyasada f kasa için katlanabilen ayna varmı ?

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ne yaptım ettimse bu arabaya ayna dayandıramadım.Hiç kimsenin bi malına zarar vermeyen biri olarak, ne yaptımsada arabamın aynasını kırmalarına engel olamadım.Artık ayna almak da istemiyorum.Acaba bu G kasa astraların aynaları F kasalara uyarmı merak ettim.Yada piyasada f kasa için katlanabilen ayna varmı ?
bununla ilgili ben de dahil birçok arkadaşımız bu forumda bi çözüm bulmaya çalıştık.ama sonuç negatif :) seni tatmin edecekse forumda arama yaptırabilirsin ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harbiden ya abi sinir dikiz aynaları ya üflesen düşçek sanaide bu işlerle uğraşan abi var abiyle ahbab olduk ya çok berbat,ark. dirseği çarpıyo tak diyip düşüyo abiye sordum tutan dişi aşınmış dedi artık hep çıkar dedi değiştirmeye kalktım 200den aşağı bulamadım tek çözüm bmw m3 dikiz aynalarıyla değiştircem heralde yuvasına uyan parça varsa haberim olsun aklımda öle gezilmio heran düşecek die diken üstünde gidiyom

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı durumdan bende muzdaribim otomatik yıkama fırçalarında kapılar kirli kalıyor. ayrıca dar sokaklara park etmekte zorlanıyorum. biri gelip çarpacak diyede korkuyorum.acaba bunun katlananı yokmu ki?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim sağ ayna fırçalı yıkamada kırıldı kaskodan değiştirtirtim şimdide sol ayna sallanıyor rüzgarlı havalarda hızlı gitmeye korkuyorum düşecek diye.

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu f kasalardan bilhassa hb olanları içeri çok ses alıyor. Neler yapmamı önerirsiniz?