Astra F Kullanıcıları Buraya

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de arıza ışıüında gittim
eksantrik çıktı.
onun kasnak çarkı değişecek
kilima havalandırmanın residansı değişcek
2-3 şey daha değişcek keçeler falan gibi
500 e yakın girdi yaniii

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de arıza ışıüında gittim
eksantrik çıktı.
onun kasnak çarkı değişecek
kilima havalandırmanın residansı değişcek
2-3 şey daha değişcek keçeler falan gibi
500 e yakın girdi yaniii

kasnağı bilemem ama resisrans 60 tl ye almıştım bide tüm keçekeri değiştirmiştim bu yaz 250 tl patlamıştı .. geçmiş olsun benimkinin de ufak ufak ön takım da tıkırtılar başladı duymamak için yürümeden teybi açıyorum..

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımde takır tukur ses gelıo yaylardan galiba ,hele su arnavut taşımı derler hanı döşerler yere off off takır tukur tak tuk,asfaltta azalıo baya..bakalım ne sıkışmış :))

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
benımde takır tukur ses gelıo yaylardan galiba ,hele su arnavut taşımı derler hanı döşerler yere off off takır tukur tak tuk,asfaltta azalıo baya..bakalım ne sıkışmış :))

bunların özelliği bu biraz da hocam, en sağlamından bile parke taşlı yollarda ya da stabilizede ya da küçük tümseklerde takırtı tukurtu geliyor, sanırım sert süspansiyondan kaynaklanan bir durum. ama tabii çok aşırı geliyorsa kontrol ettirmekte yarar var.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların özelliği bu biraz da hocam, en sağlamından bile parke taşlı yollarda ya da stabilizede ya da küçük tümseklerde takırtı tukurtu geliyor, sanırım sert süspansiyondan kaynaklanan bir durum. ama tabii çok aşırı geliyorsa kontrol ettirmekte yarar var.

ben çok alıştım amartisor ve yaylar koni olunca zıp zıp gidiyorum geçen annemim mondeoya bindim dedim bu araba ne gemi gibi kaykılıyor

raptor_98

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol ön amörtisör arazi :)) ön amörtisörleri değiştircem hazır değişmişken de spor yay takcam,ama bodrumda yok ıst ızmır bakıncam !

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
bunların özelliği bu biraz da hocam, en sağlamından bile parke taşlı yollarda ya da stabilizede ya da küçük tümseklerde takırtı tukurtu geliyor, sanırım sert süspansiyondan kaynaklanan bir durum. Ama tabii çok aşırı geliyorsa kontrol ettirmekte yarar var.
katiliyorum bu arabalar böyle naparsan yap kesilmiyor o takirtilar :D