Astra F Kullanıcıları Buraya

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grnt000ft0.jpg

Walla arkadaşlar cd çalarım bu eh işte şahsen beni memnun ediyo bence fazlada görüntüyü bozmuyo die düşünüyorum ilk baş orj. hopörlerle idare ettim fazla sesini açmadıkça sorun yaşamadım ama yüksek seslerde tabi yetersiz kaldığı çok belli oluyordu geçen babam uygun fiyatada oval XPLOD hopörler almış şahsen ben yeterli görüyorum bi aralar amfi falan düşünüyordum lakin bu bile baş ağrıtıyo:) bakalım
Muzik hayattır.. iyi muzik iyi alet sağlam kafa ve iyi kulakla dinlenir.. cıhazın iyi bi seçim olduğun söyler güle gülew kullan derim..

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada arkadaşlar 18 mayıs pazar günü opelim net in 4. yaşını kutlaması adına İzmit körfez pistinde drag yarışması olacakmış...Katılım bir hayli var....Ne dersiniz bizde orda buluşup onlara destek verelimmi?Ben kendi adıma gitmeyi düşünüyorumm...

Bu sayfadada organizasyon için bilgiler var.....

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=25641

Ah be kardeş içim gider ancak 400 km mesafe sizler yakınsınız değerlendirin .. ben o hakkımı F1 için kullanacam 11 mayıs da..:D

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok o kadar mesafe Hüseyin abi..Senin ordan İzmit körfez 300 km var...Benden sadece 250 km cik fazla..:) Abi bence cok sey kacırıyorsun.19 mayıs tatiline katarsan bol vaktin olucak(Yani sanırım)...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu mesafe olarak en uygun sen varsın sanırım..
beni de geriyor 240km :(
birde akşamı kankamın düğünü var,hiç uymuyo bana... gitsek süper olurdu gerçi ama...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke gelebilseniz...Hem tanışır sohbet ederdik..Neyse artık gelebilen f çilerle sohbet ederiz bizde...Başka zaman bir organize yaparız öyle toplanırız o zaman..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uygun bi zamanda denk gelse çok güzel olur bide eşli falan katılabileceğimiz bişiler olsa daha bi güzel olur, hanım pek salmıyo da beni :rolleyes:

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke gelebilseniz...Hem tanışır sohbet ederdik..Neyse artık gelebilen f çilerle sohbet ederiz bizde...Başka zaman bir organize yaparız öyle toplanırız o zaman..

Gerçekten iiy fikir.. ailelerimöizle birlikte tanışmak gercekten cok iyi olur.ayarlamak zor olsada..Mutlu bide 11 mayıs daki F 1 uzun zamandır istediğim bi olaydı ayrıca kardeşimin doğum günü.( Tuzlada oturur) 2 kez bu yol memur adama ağır gelir ...ama gerçekten aklım kalacak ve kalbim sizinle olacak.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar en uzak benim heralde 1100 km :( mahrumiyet bölgesi işte neyaparsın

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olsun ne yapalım..Siz gönlünüzü ferah tutun.Başka zaman inşallah güzel bir organizasyon yapar tanışırız...Bende nasip olursa gidersem gördüklerimi burda anlatırım artık size...

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selam.Lider topiğimiz haftalardır ilk kez ikinci sayfaya düşmüş:(gönlüm elvermedi tekrardan ilk sıraya yükselteyim diye msj atayım dedim.ee bize de şampiyonluk yakışır f kasacılar olarak:D