Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu vites den gelen zırıltı bizde de var özellikle 3. viteste geliyor insanı çok sinir eden bi ses çözüm bulabilen varsa haber verirse sevinirim.

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a.kerim aynı problem bende de var.c.tesi günü sanayide aracın rutin bakımlarını yaptırıken vites körüğünü de söktüler ve sıvı gres bastılar.tam olarak vızıltı kesilmedi ama baya bi azaldı diyebilirim.
aman öle olsun o kadar gıcık bi ses ki gaza basmaya korkuyorum. bende ustaya bi göstereyim ozaman bilgilendirdiğin için teşekkürler:good:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kullanmıyorum araba her an lazım olabiliyor, kasırga burak kullanması lazım aynaları hiç sorma abicim zaten benimki bir kere fırçalı yıkamada uçtu :D
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Gizli formülüm ortaya çıkmış:) abi walla branda örtüyorum ama piyasada satılan brandalardan değil normal bilinen ince kumaş sadece güneş geçirmeyi engelliyo ve bence branda alacaksanızda öle bi branda tavsiye ederim çünkü nylonlar boyayı soldurmaya kadar yol açıyormuş:eek: hatta bizim komuşunun aracında yer yer sararlamalara kadar gitmiş:(
Ayrıca dikiz aynaları bence F ksaaların en kronik sorun bence:( walla öle duruyo:D :D :D saolsun babam nasıl takılcağınıda öğrendi çıktığı zman babama gidiyorum:kop: :kop: :kop:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şu aynalar cidden çok berbat şeytan diyo git şahin aynası al tak :D hemde ışıklı olanlarından sinyalleride bağlarız ohh mis gibi :D tam apaçi :D :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlam bi modifiye olsa tamamlayıcı olarak olabilirde stock arabada pek hoş durmaz gibi :)
bencede gerçi gövde rengine boyanırsa belki çok sırıtmaz ama öle siyah siyah aman ha:D

bide beyler bi sorum var bu kapılardaki plastik koruma çıtalarını çıkartmayı düşünüyorum boyaya bi zarar verirmi onları çıkartmak :confused:
akşam bi photoshopladım resmi o çıtalar olmadığında çok daha hoş duruyo

fireman110

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide beyler bi sorum var bu kapılardaki plastik koruma çıtalarını çıkartmayı düşünüyorum boyaya bi zarar verirmi onları çıkartmak :confused:
akşam bi photoshopladım resmi o çıtalar olmadığında çok daha hoş duruyo

Valla ben sağ ön kapıdakini değiştirmek zorunda kalmıştım.Eskisini sökene kadar baya uğraştım.Dikkatli sökmek lazım.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese selam.bugün sonunda arabamın resimlerini ekleyebildim, evin önünde cep tel.ile çekilen resimler. bakmak isteyen olursa üye otomobillerinde NGG 75 adı altında var. herkese mutlu günler dilerim, yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: