Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
borulardandaolabilir

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer klorifer peteği çürümemişse 50 tl yi geçmiez tamiri 50 tlyede söktürürsün 100 lraya halllolur ama değişicekse biraz daha artar

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar.

bugün ustaya gittim.sağ paspas tarafından ön konsola doğru kalorifer borularının geçtiği yeri söktü.baktı kelepçe gibi boruyu sıkan bir segman kırılmış.sağa sola sordurduk o plastik parçayı bulamadık.nasıl bir işse tek satılmazmış, radyatörle satılırmış,ona da gerek yokmuş almaya çıkma olursa ellerinde alıp takarmış.parçayı bulamadığımız için eski parçayı bir şekilde yapıştırdı birbirine bağladı ve taktı.sağlıklı oldu mu pek sanmıyorum ama sonucu göreceğiz.iyigeceler.

saygı ve muhabbetle.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün Yetkili serviste hava filtresini ve polen filtresini değiştirdim..Parçalar orjinal Gm nin...Bana maliyeti 57 tl oldu...Ekstrasında arabayı genel bakım için lifte kaldırdığımda sağ ön tekerdeki akis körüğünün yırtıldığını gördüm..Onun fiyatını sordum sadece körüğün 50 tl civarında olduğunu söylediler..Bende dışarıda bir ustaya gidip yaptırdım...Körük dahil işçilik 45 tl verdim...Sizce fiyatlar nasıl..? Yalnız orjinal körüğü bulamadık...çünkü akşam üzere idi ve Opel parçacıları kapatmıştı en yakınıda 15 km uzaklıktaydı bizde Megane körüğü taktık..ayette güzel oldu...Körüğün tek farkı bizimkilerden biraz uzun olması...

Son düzenleme:

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün Yetkili serviste hava filtresini ve polen filtresini değiştirdim..Parçalar orjinal Gm nin...Bana maliyeti 57 tl oldu...Ekstrasında arabayı genel bakım için lifte kaldırdığımda sağ ön tekerdeki akis körüğünün yırtıldığını gördüm..Onun fiyatını sordum sadece körüğün 50 tl civarında olduğunu söylediler..Bende dışarıda bir ustaya gidip yaptırdım...Körük dahil işçilik 45 tl verdim...Sizce fiyatlar nasıl..? Yalnız orjinal körüğü bulamadık...çünkü akşam üzere idi ve Opel parçacıları kapatmıştı en yakınıda 15 km uzaklıktaydı bizde Megane körüğü taktık..ayette güzel oldu...Körüğün tek farkı bizimkilerden biraz uzun olması...

herhangi bi sorun olmaz kısa olmasın körük sağa sola çevirirken çıkar aksdan eğer uzunsa bişi olmaz 2 tarafını ii ce sıktıysa ve içine kalliteli yağ koyduysa hiç bişi olmaz

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et

filitreler biraz pahallı olmuş gibi; takması çok basit zaten; kendin de 2 filitreyi 20 tl civarına filitreciden alıp takabilirdin; körük gereken yerleri kapattıysa sorun olmaz....

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halilcim evet biraz pahalı geldi filtreler..Orjinal olsun istedim bu sebepten yedim kazığı :) Takılışlarını biliyorum ama yetkili servise arabadan gelen bir kokunun araştırılması için gitmştim...Sağolsun orda bir abim var işçilik almıyor ikidir...Elimi cebime atttırmadı.. Bende ezik hissettim kendimi dedim bari filtreleri değiştireyim sonuç bu oldu :)

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SELAMLAR.

kalorifer peteği borularının kalorifere takıldığı yere kelepçe tarzı bir plastik takılıyor.boruları tutsun ve suyu dışarı kaçırmasın diyye.o parçanın adı tam olarak nedir? o parçayı nereden temin edebilirim? acilen lazım 6 aydır su eksilterek biniyorum aracıma? küçük bir ilçede olduğumdan temin edemedim yardım istiyorum.