Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ahaha napalım yenisini alamıyoz yenisine uydurcaz baska sansımız yok:D

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pedal seti ve park sensörünü güle güle kullan.bence paspaslarınıda biran önce değiştir.yeni pedal setinin altında hiç iyi görünmüyor bence

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam millet nasılsınız?yav sizden ayrılalı forum muhabbetine hasret kaldım.başkalrında kesinlikle bu paylaşım ruhu yok.adama bişe soruyosun cvp bile vermiyo gerzek.sizi seviyorum arkadaşlar

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çağatay güle güle kullan bende bugun 444 yağ yakan araçlar için motor koruyucu diye birşey alıp ilave ettim bakalm neler olcak :D

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pedallarımız:D arabanın paspaslar kirli biraz ama:D

buda sensörlerimiz resimden dolayı köselerdeki çıkmamıs:D

Çağatay abi hayırlı olsun. Park sensörünü bende düşünüyorum ama hassaslığı nasıl kaç cm ye kadar gösteriyor ekran. Bazıları 40cm de sürekli ötmeye başlıyormuş . 40 cm park için çok uzun bi mesafe çünkü bence bi en kötü 10 cm e kadar göstermeli. Senin aldığın svs marka sanırım eğer hassassa bende almayı planlıyorum svs den daha önce alışveriş yaptım çünkü.

Son düzenleme:

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bugün tavanımı kendim yeniden kapladım.
gereken araç gereçler
1. bir adet makas
2. bir tane 500 gram bally
3. 3 numara fırça
4. falçata
5 2.10 cm tavan döşemesi kumaşı
6. tornavida ve anahtar takımı
7. zımpara
toplam maliyet kumaş metresi 15 tlden 2 metresi 30 tl
bally 10 tl toplamda 40 tl döşemecinin istediği fiyat 200 tl karımız 160 tl
yapılacak işlem gayet basit
önce tavanımızı sökerek işe başlıyoruz kapıreklerindeki vidalar ve el tutamaklarını söktükten sonra tavan kendini zaten bırakıyor. tavanı aldıktan sonra tavan döşemesini söküyoruz. karşınıza erimiş sünger çıkacak süngeri zımpara ile kazıyoruz taki altındaki fiber parçacıkları çıkana kadar
sonra tavanı bi güzel fırçalayıp üstünü temizledikten sonra tavan kartonunu düz bir satıha yaptırıp bally yi sürüyoruz fırçayla. güzelce ballyledikten sonra kumaşımızı kartona düzgünce seriyoruz ortadan kenarlara doğru kıvrımlara dikkat ederek bastırıyoruz.
falçata yardımı ile el tutamaklarının yerini açıyoruz.
aracınız sunrooflu ise ki benimki öyle :D sunroof kumasını çıkartmak için sürgüye sunroofu oturtan siyah klipsleri düz tornavide ile söküyruz aynı işlemi sunroofada uyguluyoruz.
sonra söküm işlemini tersten başlıyarak bitiriyoruz.
gerçekten yapmak isteyen arkadaşlar olursa konuyla ilgili hertürlü yardıma açığım gelin birlikte kaplıyalım.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
valla hassaslıgı ıyı :D
bugun fren dısklerıyle balataları degıstırdım 210 lıra yag falanda degıstı artık nefes alma zamanı bıraz:D