Astra F Kullanıcıları Buraya

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GM çift tırnak bujilerli alldım araç düzeldi tavsiye ederim bosh marka almıştım sorunluydu artık düzeni ii aracın

I love GSI

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir senedir arabanın sol sileceği silerken lastiği ses yapıyor.geçen sene bosch silecek aldım yine ses yaptı.dün yeni silecek taktım sol tarafınki ses yapıyor yine.sol tarafın süperge kolundan kaynaklandığını düşünmeye başladım artık.yada başka sebebi olabilirmi.başına böyle birşey gelen varmı.silecek kollarının fiyatını bien varmı acaba

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GM çift tırnak bujilerli alldım araç düzeldi tavsiye ederim bosh marka almıştım sorunluydu artık düzeni ii aracın

I love GSI
Gm bujilerini boscha ürettiriyor ve üzerine gm yazdırıp orjinal diye satıyorlar.gm diye aldığınız bujiler aslında bosch.bende çift tırnak bosch kullanıyorum ve problem yaşamadım.arada üretim hatalı olanlar çıkabiliyordur

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gm bujilerini boscha ürettiriyor ve üzerine gm yazdırıp orjinal diye satıyorlar.gm diye aldığınız bujiler aslında bosch.bende çift tırnak bosch kullanıyorum ve problem yaşamadım.arada üretim hatalı olanlar çıkabiliyordur

olabilir ama ben bosh alldım 1 hafta önce sorun yok bujide çalışıyor ama ölçme aletine ballayınca anllıyorsun 40 barda çalışması lazım ama o bosh lar 30 barda bile çalışmıyo GM aldım ölçtürdüm 50 bara kadar ateşlliyor aradaki fark bu 1.6 motrda anlaşılmaya bilir ama 2.0 motorda üs devirlerde istedim gibi değildi o sebepten değiştim

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banana tip silecek takmıştım geçen kış ses yapıyordu birde atlama yapıyordu. Sonra denemek için silecek lastiği aldım kaliteli olanlardan banana ların sadece lastiklerini değiştirdim şimdi çok güzel oldu ne ses ne iz. Silecekler vette marka takılan yeri ufak diye değiştirmek istemiyorum silbak lar filan var takılma yeri çok kaba duruyor kötü gözüküyor

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tüm F cilere selamlar... bugün aaracımın km de 14 5 litre yaktığını farkettim.. :(. öncden 11 lt yakıyordu. 15.000 km dır bujılerı 5.000 km dirde hava filtresini değiştirmedim. bunlar bu kadar farkettiri mi. canım sıkıldı valla :(

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam millet napıyonuz?bakıyorum da muhabbetiniz çok iyi maşallah.400 ü devirmişiz.