Astra F Kullanıcıları Buraya

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tüm F cilere selamlar... bugün aaracımın km de 14 5 litre yaktığını farkettim.. :(. öncden 11 lt yakıyordu. 15.000 km dır bujılerı 5.000 km dirde hava filtresini değiştirmedim. bunlar bu kadar farkettiri mi. canım sıkıldı valla :(

filtre çok farkettirir. hatta çekişten bile düşürür,araba gaz yemiyo gibi hissedersiniz. değiştirin bence hava filtresini.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağol burakcım nolsun işte gazlamaya devam:Dbakıyom kasırgayı satmamışın:Dbi satıcı ben varım galiba aranızda:kop:
Ne güzel dizel arabanın tadını çıkartıyosun :) Artık kasırga bu saatten sonra satılması zor abicim bi dahaki ağır bakımı 160kda o zaman bir daha elden geçirilirmi geçirilmezmi bilemem ama o kmye gelmeden satarız kanımca :D :D :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam millet napıyonuz?bakıyorum da muhabbetiniz çok iyi maşallah.400 ü devirmişiz.
oo kimler gelmiş :D
nerdesin ilker yaw insan arada bi uğrar..

filtre çok farkettirir. hatta çekişten bile düşürür,araba gaz yemiyo gibi hissedersiniz. değiştirin bence hava filtresini.
5000km hava filtresi için çok sayılmaz sanki
başa bişiler daha olabilir o araçta

egsozunda falan patlak var mı ona da bak ;)

Son düzenleme:

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujileri deiş hava filtresinide değiş birde karbonklelyr yaptır lastik havalarına baktır yakıtı düşer