Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıca ankara da göçük tamiri en iyi kim yapar çamurluğu yaptırmam lazım ama yan çizgiden dolayı vakum olmaz demişler fazla büyük bir yer de değil boş yere boyatmayayım 200tl :(
o kıvrımların olduğu yerler kolay düzelmiyor diye biliyorum,inşallah boyasız halledebilirsin

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,Astra gsi bagaj kapağı çok ses yapıyor, şase ve kapak üzeri menteşeleri aşınmış, tornacıya götürdüm, parçaları söktür getir dedi ama şase üzerindeki vidalı fakat bagaj kapağı üzerindeki puntolu, tornacı üzerinde yapamayız, cama zarar verebiliriz dedi, aynı sorunla karşılaşan oldu mu.?

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,Astra gsi bagaj kapağı çok ses yapıyor, şase ve kapak üzeri menteşeleri aşınmış, tornacıya götürdüm, parçaları söktür getir dedi ama şase üzerindeki vidalı fakat bagaj kapağı üzerindeki puntolu, tornacı üzerinde yapamayız, cama zarar verebiliriz dedi, aynı sorunla karşılaşan oldu mu.?
menteşeye hiç dikkat etmedim de aşındıysa tek taraf aşınmıştır hareketli olan kısım. orası nerde şase mi kapak mı ona bakmak lazım

yani menteşenin pimi nerde yuvası nerde acaba?

sökülebilen tarafa uygun bi burç çakarak çözülebilir belki. ama kapaktayken çakma falan işlemi sakat dediği gibi cam patlayabilir.

empra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce pim değiştirdim, pek değişen olmadı, direksiyon kutusunu tamire verdiğim koç tornadaki usta her iki tarafında aşındığı özellikle sağ taraftaki her iki menteşede boşluk varmış..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce pim değiştirdim, pek değişen olmadı, direksiyon kutusunu tamire verdiğim koç tornadaki usta her iki tarafında aşındığı özellikle sağ taraftaki her iki menteşede boşluk varmış..

aşınmaya dayanıklı sert plastik, teflon veya delrin gibi bir malzemeden bi burç denenebilir mi bir sor istersen, çakarken fazla kuvvet gerektirmeyip kapaktayken uygulanabilir belki.
pimin girdiği yuva aşınmış demekki.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
double dinim bozuldu pöffff

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaşınıyorum yine statıon astralarda gözüm :D İnşallah ehliyete yakın fordu satıp tekrar aldırıcam 97 98 statıon.İçimde kaldı tekrar alırsak öyle bişey direk yere gömüp ofsetli jantı basıcam :D

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
silecek meselesi arkadaşlar
sola 50cm sağa 45 cm alayım mı ?
arkaya da 48 cm
ne dersiniz