Astra F Kullanıcıları Buraya

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yarın, 1997 model Astra F aracımın triger seti ve devir daimini değiştiriyorum. triger için fiyatına göre GM veya Graf marka alcam, henüz karar vermedim.

markalar, fiyat ve işçilik fiyatları konusunda yarın sizleri mutlaka bilgilendiririm, değiştirecek olan arkadaşlara belki bir faydası olur.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
08.07.2012

Astra F 1997 model Triger seti ve Devir Daim değişimi maliyet

Triger Seti - GM : 160 TL
Devir Daim - Graf : 50 TL
4 lt Kırmızı antifiriz : 30 TL
işçilik : 50 TL

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra F c14se LPG ş.içi ve dışı tüketim değerlerini merak ediyorum, aracımız 260 krş Ş.içi tüketimde ama serviste geçen süre yeni gaz aldım bakalım.. ama yinede ölçüm rakamları önemli benim için

dadirrr_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bende astra 97 model f kasa var 2 viteste basıyorum 4.devire kadar normal 4.den sonra arabada yıgılma olur seriligini kaybediyor neden olabilir

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
scaled.php

scaled.php

Buraya başka bir kapakmı takılmış yoksa uydurmamı iş yapılmış anlayamadım yada dönüşte kesilmişmş..Resimler hakkında değerli yorumlarınızı rica ederim ..

Ayrıca;

Şöyle tam betimleyebilirim sanırım; elektrikli direksiyondan sert tepkimesi babamın astra g 'sindeki tamir edilmiş hidrolikten yumuşak :S .. Dün akşam geniş ve keskin bir dönüşten dönerken ağırlık bir anlık bollaşma hissi verdi ama geçti tamda bu sorundan şüpheleniyorum şuda var direksiyon çevresinin kapakları açılmış bariz belli vidalarda aşınma ve kırıklar var..Aracı yeni aldık temizlenmemiş ve ilgilenilmemiş bir araç ama az çok düzeltiyorum.. Sorgulama ve tüvtürk km sorgulamalarında temiz çıkan nadir astra f 'lerdendi bu yüzden boşu osla dahi almak istedim. Bugün direksiyon etrafını söktüm kendimce baktım eskiyen bez bantları ( sararmış dökülmeye başlamış ) elektrik bantı ile güzelce sardım lakin fabrikasyon dışı yüzeysel ve görünen tamirat kaynak ve yapıştırma ibaresi görmedim..

bugün pas tadilatı yaparken ön takıma az bir göz attım sağ ve sol tekerlerin görünen kısımlarındaki (sanırım rotiller ) birbirinden farklı şekildeler yada birisi formunu yitirmiş yada işlevini direksiyonum çeyreğin onda biri kadar sağa doğru yamuk düz tuttuğumda sola kaçmakta araç bu durumun bu parçalarla ilgisi varmıdır? teşekkürler şimdiden...

sol tekerden
scaled.php

sağ tekerden
scaled.php

*Konu diğer forumdan bilgi alışverişi sağlamak amacı ile bu forumada kopyalanmıştır

Son düzenleme:

sari.muhammet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar alacağım araç ilk aracım olacagı için ve paramı zor şartlar altında biriktirdiğim için izmirde km.si düşük temiz motoru kaportası kondisyonu güzel bir astra gls f kasa 97-98 model araç arıyorum... yardımlarınızı beklıyorum..fiyat olarakta 13000 ve 13500 tl düşünüyorum...