Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ters yönden akan trafiğe de hazırlasaydın bünyeyi :D
insanın kafası karışıyo valla, 15 gün ingilterede kaldım trafikte saf gibi oldum :D:D

Hiç sorma abi valla temmuzdan beri soldan sürüyorum arabada şaşıracak bu duruma tr'ye girince bi şaşkınlık olur ilk 100km'de herhalde, zaten bugün filmleride söktürdüm içim gitti valla.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç sorma abi valla temmuzdan beri soldan sürüyorum arabada şaşıracak bu duruma tr'ye girince bi şaşkınlık olur ilk 100km'de herhalde, zaten bugün filmleride söktürdüm içim gitti valla.
hakkaten sakat, ilk 1-2 saat çok dikkat et
filmleri keşke polis çevirene kadar bıraksaydın ya :rolleyes:

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bunun iki nedeni olabilir.ya farklı bir benzinden olur.ya da ankaranın urfaya göre yükselti farkı olduğundan araba henüz avans sistemini ankaraya göre ayarlayamamış olabilir.97 oktan pek farketmez diye düşünüyorum.temiz bi yerden 95 oktan koyup biraz da öyle dene.bizim arabalar elektronik enjeksiyonlu olduğu için çok hassastır.en küçük değişiklik bile farkettirir.:good:

teşekkürler hocam bide gerçekten hakanla burak ın dediği gibi bujilerden olabilir en son 10000 km önce değiştirmiştim:( tabi kaç km de değişeceğini bilmiyorum

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkaten sakat, ilk 1-2 saat çok dikkat et
filmleri keşke polis çevirene kadar bıraksaydın ya :rolleyes:

Arka camı söktürmedim sadece zaten plakalarda app mühürsüz dedim şimdi çevirince binbir türlü bahane bulmasın zaten er yada geç çevirip söktürecekti filmleri 8 aydır kıbrısta olunca egzoz muayenesinide yaptıramadım şu giriş çıkış kağıtlarımı yanımda tutacam çevirirlerse kıbrıstan geliyorum derim ;)

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi aklıma gelmişken tavanı açmışsın ya abi baya çürümeye başlamış onu nasıl düşünüyorsun boyamayı yazamı düşünüyorsun:good: çünkü çürük yürür gider benim bildiğim:(
Acaba böle kıyıdan köşeden acaba kasırgada başlamışmıdırki bak şimdi aklıma o geldi:(
burak o çürük deil ses yalıtım köpüğü :D e arabada 10 senelik olunca çürüo tabi ;) pas falan deil yani ;) (bende yeni öğrendim :D )

Son düzenleme:

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bzm arabada cok sukur curume pas yok da ark tampon u boyatcaz 2 yerde de ezik war onları hallettikmi bizm araba cok canlı ya 65 000 de zaten ama ben vectra b hastasıyım üniversteye girince aldıracam bakalm :D

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerden tek şikayetim koltuk gıcırtısı falan filan neyse de ennnn cok sinirime giden kapıyı kapatınca gelen ses 80 model arabadan inmiş gbi oluorm tok bi ses gelmesi lazım vw de ford da opel rakibi firmalarda hiç boyle bişey yok 2005 corsa da da aynı 94 Astrada da 2000 vecra da da aynı aynı aynı

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sök bak :D
o sese bende gıcık oluyorum.aslında bi kapım güzel kapanıo dierleri daılırmış gibi kapanıo.onuda yakında düzeltçem ;)