Astra F Kullanıcıları Buraya

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
a:Dbi nası halletcez ayarlarını yaptrdık içlerine baktırdık servisi 98 astra da normal diyince artk yapacak bişe kalmadı diye dusunuyorum ama sen o sesi azaltırsan nası azalttıgını bizle paylas sewiniriz
servise bakarsak işimiz war ;) büyük bi ihtimal o ses camı hareket ettiren mekanizmadan geliyo.o kadar yılın werdiği yorgunluktan gevşemiş weya yerinden çıkmış olabilir ;) yakın bi zamanda ben sökücem sonucu size bildiririm ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servise bakarsak işimiz war ;) büyük bi ihtimal o ses camı hareket ettiren mekanizmadan geliyo.o kadar yılın werdiği yorgunluktan gevşemiş weya yerinden çıkmış olabilir ;) yakın bi zamanda ben sökücem sonucu size bildiririm ;)
Walla Gökhan servislere laf sölüyorsunda kapı otomatiğini sanayide değiştirdim ertesi gün kapı açılmadı ve burası bir markanın servisliğini eline alan bi usta neyse Alpataya bi gittik adam güzelce söktü nylonu yırtıldıydı oraya yeni nylon yapıştırdı sonra kapının clipslerini güzelce döşemeye yeniden taktı inan ses geliyordu sesi soluğu kesildi;) gerçi ordaki kaportacıyla ahpap olmuştuk:D saolsun hemen araya alıp halletti işimizi:)

Son düzenleme:

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim bi sorunum var radyatörle ilgili . radyatör suyu eksiliyor radyatör değişmeden kaynak filan yapılabiliyor mu

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerden sızdığına bağlı,
iyi bi kaynakçıya yaptırabilirsin
klima - radyatör tamiri yapanlar var sanayide, aluminyum olması lazım borular, aluminyum kaynağını da herkes beceremez dikkatli ol

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla Gökhan servislere laf sölüyorsunda kapı otomatiğini sanayide değiştirdim ertesi gün kapı açılmadı ve burası bir markanın servisliğini eline alan bi usta neyse Alpataya bi gittik adam güzelce söktü nylonu yırtıldıydı oraya yeni nylon yapıştırdı sonra kapının clipslerini güzelce döşemeye yeniden taktı inan ses geliyordu sesi soluğu kesildi;) gerçi ordaki kaportacıyla ahpap olmuştuk:D saolsun hemen araya alıp halletti işimizi:)
usta war usta war burak ;) sen ustasını bulamamışsın demekki :) arkadaşımda astra h war.ön sağ hoparlör patlak diye gitti yetkili servise.orda yapılan işlemi anlatayım.usta arabada müzik dinler 1 saat boyunca ve 1 saatin sonunda bilmemne sürdük sorun halledildi derler.arkadaşımda başka bi ustaya sorar bu işlem kapı döşemesi sökülmeden yapılırmı diye."mümkün değil" cevabı alır.. başka bişe dememe gerek yok heralde :)

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim bi sorunum var radyatörle ilgili . radyatör suyu eksiliyor radyatör değişmeden kaynak filan yapılabiliyor mu
yeni tip radyatörler pres döküm olduğu için genelde tamirsizdir ve pek de kaynak tutmazlar.onun özel bi ilacı var.radyatöre konuluyor ve ufak tefek delikleri kapatabiliyor.bi onu dene derim.ama borulardan da olabilir tabi.radyatörü ihmal etme.motorun can damarı çünkü gerekirse paradan kaçma derim.değiştir.sana bi motora malolmasın sakın ha.:eek:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta war usta war burak ;) sen ustasını bulamamışsın demekki :) arkadaşımda astra h war.ön sağ hoparlör patlak diye gitti yetkili servise.orda yapılan işlemi anlatayım.usta arabada müzik dinler 1 saat boyunca ve 1 saatin sonunda bilmemne sürdük sorun halledildi derler.arkadaşımda başka bi ustaya sorar bu işlem kapı döşemesi sökülmeden yapılırmı diye."mümkün değil" cevabı alır.. başka bişe dememe gerek yok heralde :)
Orası öle zamanında bizide çileden çıkardılardı baskı balata değiştiydi ustaya dedik bak cuma gününe kadar halolması lazım dedik yarın taa şehrin dışında gireceğim sınavım var dedim ayıp ettin cumaya kadar on kere biter dedi neyse babamla kırmızı 44 otobüse bindik gittikki bide ne görelim araç daha bantta neyse hemen araçla ilgilenecek ustaya çağırttık hani ustam dedik walla kusura bakmayın şanzumanı daha yeni indirdik diyince tabi benim tepki farketmişsindir heralde:mad: aslında töbe ettim gitmeyelim die ama inan bazı konulardada servisteki ustalar baya bi bilgililer bunuda kabul etmek lazım:) neyse tabi cumartesi saolsun taksiciye baya bi para bayıldıydım:D

gurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu arada yeni bir soru:
benim araç rolentide çalışırken hararet yükseliyor
hatta fan devreye giriyor
bu normal mi?
tabi araçta zincir takılı ve hava soğuk
etkisi olur mu bilmem