Astra F Kullanıcıları Buraya

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla abi bende alarma var şöle oluyo anahtarla kitleyip sonrada alarmla kitleyebiliyorsun sonra alrma bassan bile kapılar açılmıyor:)
size bi sorum olacak ama bu konu açılmış ama aradığımı açıkcası bulamadım:(
1-)byler ya geçen akşam 5 trafiğine yakalandım dur kalk yapmaktan hararet bi baktımki 100 altına gelmiş acaba araçla ilgili bi sorunmu var yoksa 95i geçincemi hararet açıyo eğer öle açıyorsa normal çünkü öle bi trafik vardıki akıllara zarar şahsen benim hararet 100 geçtiydi:D

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla abi bende alarma var şöle oluyo anahtarla kitleyip sonrada alarmla kitleyebiliyorsun sonra alrma bassan bile kapılar açılmıyor:)
1-)byler ya geçen akşam 5 trafiğine yakalandım dur kalk yapmaktan hararet bi baktımki 100 altına gelmiş acaba araçla ilgili bi sorunmu var yoksa 95i geçincemi hararet açıyo eğer öle açıyorsa normal çünkü öle bi trafik vardıki akıllara zarar şahsen benim hararet 100 geçtiydi:D
Kaç gündür yoktun burak.nerelerdeydin:)bizim hararet şehir içi trafiğinde baya ğı yükseliyor gerçekten.benim arabada da aynı durum sözkonusu.bi arıza değil bu motorun özelliği.hepsinde aynı:good:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoğun trafikte normal burak
95 te fan açsa da dur kalkta çok çabuk ısınıyor azcık yürürsen hemen soğuyor ;) kırmızı çizgiye gelmediyse mesele yok ;)

endorphine

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayi aldigim arkadasta uyarmisti bu hararet konusunda beni. Sorun degil yani. "Motor blogunun kalitesinden" dedi fanin gec devreye girmesi. Gulmustum bende.

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde motorun normal çalışma sıcaklığı diğer markalara göre yüksektir merak etmeyin bi problem yok ;) tabi kırmızıya gelmediyse :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opellerde motorun normal çalışma sıcaklığı diğer markalara göre yüksektir merak etmeyin bi problem yok ;) tabi kırmızıya gelmediyse :D
bu da motorlarımızın çalışma sıcaklığına çabuk ulaştığını gösterir ki çok pozitif bişey ;)
+
190-200 ile 1-1,5 saat kadar durmadan gittim ben hararet falan görmedim hiç ;);)

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KAÇA ANLAŞMIŞTINIZ ROT VE BALANS İÇİN İZMİRDE 30-35 ARASI İSTİYORLAR.JANTLARI NASIL DÜZELTİYORLAR.JANTLAR KAÇ YILLIK?ANLAMDIM??

40ytl ye anlaşmıştık ama jantlarda eğri çıktı 4 jantta prese girdi. jantları prese sokuyorlar. eğilme nedeni bozuk yollar kasislerden geçerken dikkat arkadaşlar:)