Astra F Kullanıcıları Buraya

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm F kasacılara üzücü haberim var:(
Aracın borcu bittiği zaman büyük ihtimal G kasa ya CD yada N-JOY alma ihtimalimiz var :(
Eğer aracın borcu bitip değiştirmezsek tampon,jant,cam filmi bide ön logoyu iptal edip baklava dilimli saç yapcam ama dediklerim heralde 1.600 ytlye hallolur heralde:rolleyes: ama aracı satmazsak :good:
Şuan gerçekten çok kararsızım bi yandan Kasırgaya kıyamıyorum bi yandanda N-JOY'u düşündükçe açıkcası satmakta cazip geliyo:) ama herşeyin hayırlısı:D

aynı şeyler bendede var arabayı tam değişiyim diyorum ama astrama kıyamıyorum heralde 2. arabam olarak astramla birlikte yaşlanırız:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şeyler bendede var arabayı tam değişiyim diyorum ama astrama kıyamıyorum heralde 2. arabam olarak astramla birlikte yaşlanırız:)
Kerim abi hayırlısı diyelim ama gerçekten bi yanda sevdiğim araba diğer yandada sevdiğim araba walla hayırlısı olmazsada aslında memnun olurum:) çünkü kasırgaya artık biz bütünleştik borcu bittikten sonra ayağına yakışacak ayakkabı falan da aldıkmı daha ne olsun:good:

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın borcu bittiği zaman büyük ihtimal G kasa ya CD yada N-JOY alma ihtimalimiz var :(
Eğer aracın borcu bitip değiştirmezsek tampon,jant,cam filmi bide ön logoyu iptal edip baklava dilimli saç yapcam ama dediklerim heralde 1.600 ytlye hallolur heralde:rolleyes: ama aracı satmazsak :good:
Şuan gerçekten çok kararsızım bi yandan Kasırgaya kıyamıyorum bi yandanda N-JOY'u düşündükçe açıkcası satmakta cazip geliyo:) ama herşeyin hayırlısı:D
Hayırlısı olsun burak.her zaman için yeni bir başkadır.ama bizim kasalar da binilecek araba gerçekten.:good:üzerindeki jantlar 14 inç ise lastik almana gerek yok.sadece jant değişmiş olursun.ama jantları 15inç yapacam diyosan o ayrı.ama bence arabanın orijinal jant ölçüsünden şaşma.çünkü tüm sistemler ona göre ayarlı fabrikasyon olarak:good:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun burak.her zaman için yeni bir başkadır.ama bizim kasalar da binilecek araba gerçekten.:good:üzerindeki jantlar 14 inç ise lastik almana gerek yok.sadece jant değişmiş olursun.ama jantları 15inç yapacam diyosan o ayrı.ama bence arabanın orijinal jant ölçüsünden şaşma.çünkü tüm sistemler ona göre ayarlı fabrikasyon olarak:good:
Haklısın İlker abi ama şuda var orj. jantlarını bile takmaya kalksam yine lastikleri değiştirmek lazım:( benim bildiğim orj. jantları 15" yine değişmesi lazım neyse daha jant için daha çok zaman var:) şimdi orj. halinin tadını çıkarıyım ayrıca öle İlker abi teknik donanım ve özellikleri sıfırlarınkiyle pekte farkı yok:D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haklısın İlker abi ama şuda var orj. jantlarını bile takmaya kalksam yine lastikleri değiştirmek lazım:( benim bildiğim orj. jantları 15" yine değişmesi lazım neyse daha jant için daha çok zaman var:) şimdi orj. halinin tadını çıkarıyım ayrıca öle İlker abi teknik donanım ve özellikleri sıfırlarınkiyle pekte farkı yok:D

bide bizim araçlarda bağımlılık yapan bişey var :D
dışardan hor görüp kötüleyen çok ama binicisi olup da sevmeyen görmedim ben
klasik olacak 5 seneye görürsünüz bak, beetlecılardan bile üstün bi klup yaparıs o zaman ;)

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klasik olacak 5 seneye görürsünüz bak, beetlecılardan bile üstün bi klup yaparıs o zaman ;)
Opeli bilenler özellikle opel ustaları diğer kasalar içinde bizimkini özel bi yerde tutuyor gözlemlediğim kadarıyla.benim ustamın dediğine göre g kasadan daha dayanıklıymış bizim kasalar.samsundaki opel servisi de opelin en güzel arabalarından birine biniyosunuz kıymetini bilin demişti.:)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli bilenler özellikle opel ustaları diğer kasalar içinde bizimkini özel bi yerde tutuyor gözlemlediğim kadarıyla.benim ustamın dediğine göre g kasadan daha dayanıklıymış bizim kasalar.samsundaki opel servisi de opelin en güzel arabalarından birine biniyosunuz kıymetini bilin demişti.:)
:good: :good: :good: :good: :good: :good:
İşte İlker abi Alpatadaki ustalarda öle dio Opelin doya doya binebileceğin araçlardan birisidir dedi ayrıca bz G kasa araştırıyorduk usta abi alıp napacaksın sonra bak aracını ararsın dedi :)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Byler dün gece polatkanda solu kapadım gidince gerçekten bu bağımlılık yapıyo heralde :( inanın arkadaşlarda dio olum ne adamsın ya diolar ama gerçekten bu aracı kullanmak bi zevk sağına soluna bakmadan bineceksin :good: neyse uzun lafın kısası KASIRGA yine beni kandırdı bu gidişle aracımdan vazgeçemicem:kop:

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten club olma yoluna doğru gidiyoruz Hakan abi bide ci-si-aycılarla bütünleştikmi işte tamam büyük bi club oluruz:good: ki zaten SFİ GSİler zaten efsane oldu şimdi sıra aile araçlarında:)

HeartOfSilence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
naptın burak ya.20000 liraya ne temiz sedan vtecler war.en azından koleksiyonluk araban olr.yani benim 20000 ytl olsa direk vtec alırdım :) yinede senin bilcein iş ;)