Astra F Kullanıcıları Buraya

Sakaryalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkeze gunaydın ve hayırlı sabahlar.haydı sakaryam superlıg ıçın saldır :) bugun maçımız varda seyırcısız gerçı ama neyse.konuya gelelım evet halıl kardeş mutlaka goruşlerını ve ızlenımlerını yaz abı.bu anlattığın olayıda bende duydum kımısı olur kımısı olmaz dıyor ama kullanan tanıdığım yok fıkır alamaıyorum.ınşallah memnun kalırsında bızde hayata geçırırırz.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günaydın toprağım...
Bilmiyorum ama bu lpg motoru zorluyor diye içimizde şüphe varken,birde tamamen sistemin dışında bir yakıt sistemi taktırmak benim acımdan biraz cesaret işi gibi geliyor...Bilmiyorum ben bu cesareti kendimde bulamıyorumm..

Son düzenleme:

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Günaydın toprağım...
Bilmiyorum ama bu lpg motoru zorluyor diye içimizde şüphe varken,birde tamamen sistemin dışında bir yakıt sistemi taktırmak benim acımdan biraz cesaret işi gibi geliyor...Bilmiyorum ben bu cesareti kendimde bulamıyorumm..

Mutlu cesaret işi derken mikserli sistemi kastettin sanırım yoksa ben mi yanlıs anladım...:)

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
;) Evet aynen öle...Yanlış anlamadın yani..:) Merak etme taktırıcam Atikeri nasipse..Gerçi söz vermiyyim bakarsın BRC olur..

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
;) Evet aynen öle...Yanlış anlamadın yani..:) Merak etme taktırıcam Atikeri nasipse..Gerçi söz vermiyyim bakarsın BRC olur..

Ya 2sinden birini taktırda rahat rahat bin arabana.brc için fiyat ne verdiler taksit falan yapılınca komisyon alıyorlar mı?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc ye 1600 dediler..10 taksit vade farksız...
aynı zamanda Atikerde takıyolar,hatta yetkili servisi..1250 fiyatı var Atikerinde 10 taksit vade farksız...

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
1200/10 Atiker heryerde aynı ama simit depo içinse 50 lira fark alıyorlar sen simit depo mi taktırcan?

Sakaryalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla topragım bıraz aratştırayım yıksa ben daha arabayı alalı 1 hafta oldu ustume bakalım neler olacak

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1200/10 Atiker heryerde aynı ama simit depo içinse 50 lira fark alıyorlar sen simit depo mi taktırcan?

Yok Eyüp simit istemiyorum..İstepneyle ugrasamam ben..Bizim bagajda kör nokta var..45 likti sanırım silindir olandan,oraya cuk diye oturdu.Bagajıda dararltmadı....Fiyat için ben direk sordum,simit veya silindir diye sormadımm...

Topragım...Bende alalı 2 ay oldu.Aslında cok gezmiyorum ama kafam rahat degil...Tüplü arkadaşlar tüpü 40 ytl ye fullerken ben aynı fiyata yarım depo benzin bile alamıyorum...Ayrıca tüp koyan arkadaşlar tüpü ne zaman koydugunu bile hatırlamıyorlar....İstersen bir dene ne kadar yakıcak,,Sonra kendine göre ister taktırır,ister taktırmazsın...senin bilecegin iş...

Son düzenleme:

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
mutlu heryerde 1200 e takarlarken neden 1250 diyor anlamadım açıkcası.onu bir daha konuş taktıracağın yer ile.ayrıca sana tavsiyem tankı 32 lt lik al.ölçümlerini daha iyi yaparsın.zaten 32 lik depoyla ş.dışı 320-350 km arası yol yapıyor.