Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen sene babamın arabaya da çivi batmıştı lastikçi patlak yere fitil soktu.yama yaparsam balans ayarı gerekir bu şekilde gerek kalmaz dedi.ancak 5-6 ay geçtikten sonra hava kaçırmaya basladı.tekrar gittim yine aynı işlemi uyguladı şimdilik bi sorun yok.ama bana pek sağlıklı değil gibi geldi...

Hakan geçmiş olsun çok can sıkıcı bişey gerçekten ne yazıkki bu şerefsiz,insan kılıklılardan o kadar çok varki dünyada, değil malımızın, canımızın bile güvenliği yok. ama güçleri ve zekaları ancak bu tür rezil olaylara yetiyor...Adam canı sıkılıyor arabayı çiziyor yok böyle bişey ya...Onlarında suratlarını çizmek lazım nasıl oluyomus öğrenirler o zaman.Allah cezalarını versin...

bi elime geçirsem nerelerini çizceğimi allah bilir zaten...
sen emek ver al,üstüne titre, bi sorun çıkıca dünya masrafa gir ailesi belirsizin biri gelsin zarar versin masraf açsın, havadan kazanıyoruz sanki o parayı...

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Sırf bu yüzden arabıyı yıkamaya çekiniyorum 1,5 ay oldu temizlemeyeli.çünkü yıkadın mı daha cazip geliyo çizmesi bu ailesi belirsiz kişilere...Ne zevk alıyorsa artık...

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada fitil olayı sağlıksız gibi geldi. şehir içinde dert etmiyorum ama uzun yola çok çıkıyorum allah korusun gümlemesini düşünemiyorum bile. artı lastikleri 8 ay önce almıştım.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi elime geçirsem nerelerini çizceğimi allah bilir zaten...
sen emek ver al,üstüne titre, bi sorun çıkıca dünya masrafa gir ailesi belirsizin biri gelsin zarar versin masraf açsın, havadan kazanıyoruz sanki o parayı...
hakan geçmiş olsun.yav şu araba çizenleri elimden gelse elektrikli sandalyaya oturturum:mad:lan batıyomu bi yerine kardeşim ne anlıyosun milletin canını acıtmaktan.umarım pastayla düzelir:rolleyes:

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kerim otobana vs. çıkmıyosan çok mesele değil ama yüksek hızlarda gümleme riski var diye duydum bikaç arkadaştan.
Fitille tamir etmeyin diyolardı, ama ben daha önce tamir ettirmiştim hiç de sorunsuz epeyce kullandım o lastiği.

bu arada karaktersizin biri kaput ve çamurluğu deli gibi çizmiş benim :mad: hala sinirim geçmedi, yağmur dinsin fotolarını eklicem, inşallah pasta cilayla kapancak gibi bişeydir,
nası bi fikirdir orda duran arabayı çizmek ya :mad:
ahh bi denk gelse bigün yaparken, çizmek nasıl oluyomuş göstersem :mad:
en sinir olduğum şey. inşallah pasta cila ile geçer. bunların kanıbozuk:mad:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en sinir olduğum şey şu çizilme olayıdır aynı şey bi kaç hafta önce bizimde başımıza geldi Allaha şükür derin değil çizikler pasta cilayla geçicek gibi

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f kasacı arkadaşlarım adımı sert ilker koyacaksınız diye korkuyorum yakında.sanırım bu sertlik ve kütürtü durumunu kendine en çok dert eden benim yav:sorry:maaşallah siz hiç takmıyorsunuz.ya eşim hamile olduğundan bu yana arabaya binmkten kaçınıyorum desem doğru olur.o rahatsız oldukça ben de strese giriyorum:(

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan çok geçmiş olsun..Gerçektende iç gıcıklayıcı bir durum....Allah yardımcın olsun..Ben aldıgımda arabayı üzerinde çizikler vardı,hatta biri sol arka camurlugun üzerine yukarıdan aşşagıya sagdan sola ismini ve aşkının ismini yazmış...Bunları bilerek aldım tabi..Ama şimdi ufak tefek çizik oldugunda '''salla zaten heryer çizik'' diyorum takmıyorum..Eğer çillop gibi olsaydı heralde çizeni öldürür katil olurdumm....Ama Hakan sen bunu gaz olarak algılama sakınn...Aman haa

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f kasacı arkadaşlarım adımı sert ilker koyacaksınız diye korkuyorum yakında.sanırım bu sertlik ve kütürtü durumunu kendine en çok dert eden benim yav:sorry:maaşallah siz hiç takmıyorsunuz.ya eşim hamile olduğundan bu yana arabaya binmkten kaçınıyorum desem doğru olur.o rahatsız oldukça ben de strese giriyorum:(

hemşerim senin aracı iyi bi ustaya göster bence çünkü bizim astraların sert olmadığını düşünüyorum tamamen konfora dayalı bi araç senin araçta bi sorun var bence :good:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker kardeşim öncelikle Mevlam inşallah Hayırlı bir evlat verir sana diyorum..Sertlik ve kütürtü konusunda bi şey diyemicem çünkü bende böle bir sorun yok...Sanırım sedan olmasından kaynaklanıyo..Hatta,kaputta yıldız olsa mercedes kullanıyorum sanırım..Bence ufaklık dogmadan arabayı sedanla değiştir..Ama sakın ha,başka marka ve modellere gitme....